OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zginęła 24-letnia motocyklistka

W sobotę zginęła 24-letnia motocyklistka pochodząca z Rososzycy w powiecie ostrowskim. Obecnie mieszkała w Kaliszu. Tragiczny wypadek miał miejsce koło Ostrowca Świętokrzyskiego .

Około godziny 13 na drodze wojewódzkiej 24-letnia kobieta kierująca motocyklem yamaha zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka dostawczym Volkswagenem.

Mimo prowadzonej reanimacji nie udało się uratować życia motocyklistce.

Siła uderzenia była tak duża, że ciało dziewczyny wypadło z drogi na sąsiednią posesję.

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fdt
11 dni temu

Smaruje się na ta biedna dziewczynę niej ktoś pomyśli że dziecko zostało bez mamy wspoczy dla rodziny .

Mruk
18 dni temu

Motocykle i skutery sa fajne ale niebezpieczne bo obojetnie co by sie stalo zawsze masz bezpośredni kontakt z droga lub otoczeniem

Tadziu
18 dni temu

Samochód ma strefy zgnotu poduszki powietrzne pasy bezpieczeństwa pewnie że jak jedziesz 200 km/h to jesteś bez szans ale jednoślad nie ma nic tylko szczęśliwie wylecieć i spaść na np słomę co akurat będzie obok drogi

OSW
18 dni temu

Kierowcom – bombowców z puszek zawsze i wszystko na drodze przeszkadza – ciężarówki, motocykle, traktory i jeszcze wiele by wymieniać to oni uważają się za najważniejszych na drodze, a to guzik prawda.
Zastanawiający jest tylko ten cały hejt na wszystkich dookoła – wypadek z ciężarówką, zaraz hejt na wszystkich kierowców zawodowych, wypadek z motocyklem, zaraz hejt na wszystkich motocyklistów tego świata, ale to chyba taki znak Naszych wspaniałych czasów jakich dożyliśmy – każdy życiowy nieudacznik może sobie napisać anonimowo w internecie co chce, żal takich hejterków.

Fdt
19 dni temu

Przecież miała świadomość że jedzie motorem a nie rowerem popisać chciała się że aby ona na drodze ino też byli tam mogła jakieś dzieci pozabijać bez myślenia ta osoba byla

Złośliwy
22 dni temu

Kierowcy piździków, czepianie się wszystkich motocyklistów, rowerzystów, pieszych, tiry też wam przeszkadzają. Sami jesteście dennymi kierowcami.
KONDOLENCJE DLA RODZINY

Bączek
23 dni temu

Ktoś kto jeździł kiedyś na dwóch kołach to zrozumie..😔Wypadki są i będą zawsze . Teraz będzie “dawcy”. Kurczę jest dalej w społeczności brak współczucia i brak uczuć. Jakaś dziwna nienawiść do motocyklistów. Brak słów i szkoda pisać, bo i tak nie zrozumieją pasji ,wolności itd…..Wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich… 😔😔😔 Jest w lepszym świecie gdzie nie ma ludzkiej zawiści …

smutek
23 dni temu

miałem okazję z nią pracować bardzo pozytywna uśmiechnięta osóbka
A tu taka tragedia się stała aż nie mogę w to uwierzyć (*) ;(

Qwery
23 dni temu

(*)

sms
23 dni temu

masakra. Droga Policjo ile można wałkować ten temat. Oni w zabudowanym jadą tak szybko że trudno zastosować zasadę ograniczonego zaufania.

24
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x