OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kierowcy BMW zarzekają się, że wjechali na zielonym świetle. Który kłamał?

Dwa samochody marki BMW zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Kordeckiego i Traugutta w Ostrowie Wielkopolskim. Jest tam sygnalizacja świetlna, która reguluje pierwszeństwo przejazdu.

Na miejscu zdarzenia wysłano straż pożarną oraz karetkę pogotowia. Kierowcy zostali przewiezieni na badania do ostrowskiego szpitala. Tam nie stwierdzono u nich poważniejszych obrażeń.

Policjanci próbują ustalić sprawcę zdarzenia, ponieważ oboje twierdzą, że wjechali na skrzyżowanie na zielonym świetle. To kolejna sytuacja gdzie kierowcy zaoszczędzili po 200 zł na kamerkę, a skutkiem będzie chodzenie po sądach i udowadnianie racji.

31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xxoooo
25 dni temu

Już świadek się znalazł winny jest kierowcą z niebieskiego BMW

BMW TO PRESTIZ
26 dni temu

Kròtko tam świeci pomarańczowe ale to nie jest przyczyną. Zbyt duża prędkość, ciemno zielone,szybka zmiana i gotowe. Tylko sie cwaniaczek nie przyzna liczy na szczęście .Na auto wystarczyło ale autocasco juz nie.

Ania
26 dni temu

To nie pierwsza taka sytuacja w tym miejscu, że jednocześnie zapalają się zielone światła. Nam na szczęście wtedy nic się nie stało. Dzwoniliśmy na policję aby zajęli się tą sprawą, ale jak widać bezskutecznie. Łatwo jest osądzać, dopóki ktoś sam się nie znajdzie w takiej sytuacji.

Koza
27 dni temu

Prosimy o odpowiedz kto miał zielone ?

DRON
27 dni temu

Wesoły Wiesio ty nigdy nie będziesz miał BMW bo ty jesteś prawdziwy mieszczuch i cię nie stać wychowany w dymie i smrodzie a ja oddycham świeżym powietrzem

Jahu
27 dni temu

Przecież nikt nie klepie oni faktycznie w tym samym momencie mieli zielone światło ,to wina sygnalizacji.

Kamil
27 dni temu

Wina BMW, choć ostatnio “pałeczkę” od BMW przejmuje nieśmiało Audi zwane również kałdi – swoją drogą bardzo popularne i pospolite wozidełka od jakiegoś czasu na naszych drogach – jadąc w ciągu 5 minut spotykasz co najmniej kilka Audi.

Nienauczycielka
27 dni temu

Kierowcy BMW nigdy nie odpuszczają innym użytkownikom dróg.

Dzinhs
27 dni temu

Jak kobieta skasowala moje auto naprawa 35 tys i ledwo udowodnilem jej, że wjechała na czerwonym to zaraz kupiłem kamerkę.

Rr
27 dni temu

Dziś był kolejny wypadek

31
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x