OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Prezydent RP Duda miał być znieważany przez uczniów z ostrowskich szkół

Pierwszy kontakt z wymiarem sprawiedliwości ma trójka nastolatków, która pod wpływem impulsu miała znieważyć prezydenta RP. Dwóch z nich zerwało baner wyborczy prezydenta RP Andrzeja Dudy i krzyczeli “Je**ć Dudę!”. Trzeci twierdzi, że nie krzyczał, ale przeciął baner nożyczkami na pół i wyrzucił do śmietnika.

Grupa około 30 osób skrzyknęła się i zorganizowała imprezę w Sulmierzycach w powiecie krotoszyńskim. W tamtejszym “grzybku” witali wakacje. Był alkohol i dobra zabawa. Nieznany sprawca zauważył baner wyborczy wiszący na płocie posesji znajdującej się na przeciwko miejsca imprezy. Zerwał go i przyniósł do środka. Nagle dwóch z nich – ostrowianin i mieszkaniec Kępna, syn lekarza zaczęli skandować “Je**ć Dudę” – co miało znieważać głowę Państwa. Trzeci z chłopaków, mieszkaniec Sulmierzyc, wykorzystał nożyczki i przeciął baner na dwie części i wyrzucił do pobliskiego śmietnika.

Jak sprawa wyszła na jaw?

Oficjalnie policję poinformowała lokalna radna Prawa i Sprawiedliwości, której syn też znalazł się na tej imprezie. On rzekomo miał uciec z kuchni na widok baneru, ponieważ wiedział, że takie samery banery wieszała jego mama i mogą być problemy. Policjanci odnaleźli baner w śmietniku i na podstawie nagrania z telefonu zidentyfikowano potencjalnych sprawców. Są to uczniowie ostrowskich szkół średnich – technikum i dwa licea. Charakterystyczne jest, że obecnie młodzież wszystko nagrywa i ochoczo wysyła do znajomych. Dlatego sprawa ujrzała światło dzienne i udało się namierzyć sprawców tego przestępstwa. Kodeks przewiduje nawet karę do 3 lat więzienia.

67 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bezmyślni dwunożni imbecyle
4 miesięcy temu

Duda i PIS wam się durnie nie podoba??!!! Jak dojdą lewusy do władzy, to waszych debilowatych synusiów będą w szkole i na ulicy, muzuły lały., jak to już na światłym, tfu zachodzie jest!!! Chojraki – TCHÓRZE.

kefir na razie z oceną się wstrzymuję
4 miesięcy temu

Witam. To w końcu jak się skończyło? Duda jest debilem czy nie jest? Badania mu zrobili? Jest czy nie jest bo nie wiem co można gadać a co nie.

Przedsiębiorca
4 miesięcy temu

Brawo dla odważnych. W Polsce nie ma Prezydenta jest tylko marionetka, taka kukiełka skaczącą na sznurku małego Bosa Kwaka.

Mamuśka
4 miesięcy temu

Mam wrażenie, że pani radna tym donosem zrobiła największą krzywdę swoim bliskim. Rozgłos na całą Polskę i to niekoniecznie w pozytywnym znaczeniu. Nastęnym razem radzę ugryźć się w język i zastanowić co jest ważniejsze: partia czy rodzina.

Zbulwersowany
4 miesięcy temu

Brak mowy nienawiści… czy tak brzmi główne hasło opozycji i całej hołoty w około niej?? Zacznijcie teraz obrażać niby te mniejszości w ten sposób ciekawe czy ktoś będzie zbulwersowany ze ci którzy głosili te hasła będą pociągnięci do odpowiedzialności karnej … oczywiście ze nie!!! Podwójne standardy …

karol3414
4 miesięcy temu

@Kwaśnyalko: Wiesz jest różnica pomiędzy wypowiedzeniem swojego zdania, a o podniesieniem na kogoś ręki czy choćby krzesła. Zresztą w tych okrzykach nie widzę nic obraźliwego, trudno obrażać kogoś czasownikami, łatwiej przymiotnikami. A poza tym, ten Pan z banera i jego kolega Mateusz sami obrażają się najskuteczniej. Wystarczy ich posłuchać bardziej wnikliwie i wnioski nasuwają się same, dla przykładu, pół roku temu twierdzili że Covid jest w odwrocie, że już wiadomo jak z nim walczyć i ogólnie jest super, a dziś panika, totalny lockdown i klękanie przed biskupami żeby Ci łaskawie zgodzili się na zamknięcie kościołów.

Xxl
4 miesięcy temu

A jakie znaczenie ma to że jeden z nich to syn lekarza ?

Adrian
4 miesięcy temu

Kukiełka kaczora. To nie jest mój prezydent. Plastuś

kuba
4 miesięcy temu

ciemnota pisowska to dopiero deb..e

Daro
4 miesięcy temu

Dzisiaj gnojki zrywają banery, a za 10l będą podpalać mieszkania. Kulturę wynosi się z domu !!! A co będzie jak każdy gnojek będzie zrywał banery i nie zależnie od preferencji politycznych. Lub z czystej głupoty.

67
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x