Rozebrany wylewał sobie na głowę farbę.

Mężczyzna chodził rozebrany po wsi i wylewał sobie farbę na głowę. Nie było z nim logicznego kontaktu, a okoliczni mieszkańcy byli przerażeni. Do tych szokujących scen doszło w jednej z wsi pod Pleszewem.

Świadek zdarzenia zadzwonił po policję i pogotowie ratunkowe. Podejrzewano, że mężczyzna może być pod wpływem środków odurzających.

29-letni golas mówił także rzeczy w stylu: „Wyszedłem właśnie z grobu i muszę odprawić mszę”. Mężczyznę przewieziono do pleszewskiego szpitala.

Nieoficjalne ustalenia lokalnych dziennikarzy wskazują, że 29-latek miał zażyć dopalacze typu „talizmany”. Teoretycznie są sprzedawane jako produkty kolekcjonerskie i nie należy ich spożywać. W rzeczywistości niektórzy po nie sięgają, by odurzyć się.

„talizmany” mogą spowodować halucynacje, drgawki, myśli samobójcze oraz gwałtowne wybuchy energii czy złości.

CZYTAJ  Pierwsza ofiara zimy

33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
nikt
1 rok temu

wow

Last edited 1 rok temu by nikt
Lucky Luke
1 rok temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczepionki…

bezstronny do.
1 rok temu

pewnie sołtys albo bezradny radny

Jagla
1 rok temu

Bizon to ty ?

Bugajcwelu
1 rok temu

Dojadę was , nawet wam te rolety nie pomogą , tylko fiknij !!!!

NO RESPECT
1 rok temu

Chciał odprawiać mszę? Może to ksiądz? A politycy są o tyle winni, że zamiast angażować Policję w odpowiednio mocną walkę np. z plagą dopalaczy, to angażują ją np. w ochronę swoich prywatnych domów. Za nasze podatki. No ale dzięki temu wiem, na co Państwo zabiera mi 30% pensji. Dziękuję Panie Kaczyński, Pani Maląg, Panie Ławniczak, u Was też stały radiowozy.

McKwacz
1 rok temu

Jest Moc……

ralf
1 rok temu

a to nie covid ? przecież każde objawy to teraz covid 🙂

Holi moli
1 rok temu

Ohhh szwagier!

Xyz
1 rok temu

Szkoda, że nie ma już PRL u. Każdy musiał pracować. Teraz jest luz i latają gołodupce po ulicach. W kamasze i do roboty brać !

33
0
Napisz co o tym sądziszx