Reksio z urzędu znalazł nowy dom

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Reksio pojechał dziś do nowego domu z nowym opiekunem Mariuszem Bolachem, prezesem Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego. Historia urzędowego psiaka kończy się szczęśliwie. Reksio nareszcie ma swoje miejsce na stałe, a Mariusz zdobył wiernego przyjaciela.

Reksio trafił do gabinetu prezydent Klimek ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. Od początku było wiadomo, że Urząd Miejski, będzie dla niego jedynie przystankiem. Dzięki dużemu zainteresowaniu mediów naszą akcją Reksio stał się rozpoznawalny nie tylko w naszym mieście, ale i w całej Polsce. Od początku naszych działań celem była promocja adopcji czworonogów z ostrowskiego schroniska oraz znalezieniu Reksiowi kochającego domu, jemu oraz innym psiakom. Oby więcej tak szczęśliwych adopcji.

Urzędnicy spędzili z Reksiem wspaniałe tygodnie pełne radości i wzruszeń. Wielu pracowników UM Ostrów przyszło dziś pożegnać się z naszym staruszkiem, ale nie mówimy mu do widzenia, a do zobaczenia. Mariusz obiecał odwiedzać urząd czasami w towarzystwie Reksia.

POLECANE NEWSY
17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
M.G.
1 rok temu

Życzę Panu wielu szczęśliwych chwil
i lat z Reksiem ☺
A Reksiowi samych smakołyków, duuużo przytulasków i głasków ☺☺☺🐶

Last edited 1 rok temu by M.G.
obywatel
1 rok temu

A może kolejny schroniskowy psiak do urzędu mógłby trafić? Nie ma lepszej reklamy dla tych bidusiów:)

P.
1 rok temu

Do ciekawska.
Chyba Pani nie śledzi od początku losów Reksia. Jest po operacji. Żeby sobie nie uszkodził napewno szwów dopóki się nie zagoi to musi mieć.

Ciekawska
1 rok temu

Czemu ten piesek ma fartuszek na brzuszku?

Schronisko
1 rok temu

Miejmy nadzieję że piesek nie będzie teraz głodował.

Senior
1 rok temu

Wreszcie znalazł nowy dom i ma teraz kochającego opiekuna.

Beata
1 rok temu

Rex jaki szczęśliwy.

Mario
1 rok temu

Wreszcie telenowela z pieskiem dobiega końca(?) i pani prezydent więcej czasu poświęci ludzkim problemom ostrowian.

Fred
1 rok temu

Z pieskiem prezydentowa to chętnie do fotki. Jakie to słodkie. A może by tak fotka koło wysypiska śmieci albo przy okazji brania kredyciku na miasto?

....
1 rok temu

Najpierw miał trafić do tego zakładu elektrociepłowni. Co był głupi pomysł z urzędu do następnej instytucji. Mial miec dom .Ten Pan mieszka na wsi i oby nie poszedł po jakimś czasie do budy. I pilnować żeby nie uciekł. Bo dosyć ten piesek już przeszedł.

17
0
Napisz co o tym sądziszx