OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Lekarze nie będą chować się za teleporadami

Po długich miesiącach ograniczeń w dostępie do służby zdrowia, pojawia się światełko w tunelu. Dzisiaj Minister Zdrowia ma podpisać rozporządzenie, które zniesie ograniczenia w zakresie świadczonych przez lekarzy teleporad. – To już jest czas, żeby przywracać normalne leczenie, teleporada powinna być jedną z metod kontaktu z lekarzem, ale nie dominującą – podkreślił Adam Niedzielski.

Minister Zdrowia mówił w jednym z wywiadów, że dzięki szczepieniom liczba dziennych zachorowań wśród lekarzy spadła z ok. 200 przypadków dziennie w grudniu ub. roku do 10 obecnie. Powtórzył, że wśród lekarzy nie widać trzeciej fali epidemii.

Teleporada ma pozostać aktywna tylko w zakresie konieczności wydania tylko recepty.

Ale to już jest czas, żeby przywracać normalne, standardowe leczenie, aczkolwiek uważam, że teleporada też powinna mieć stałe miejsce w arsenale środków – mówił Niedzielski.

 

31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prawicowiec
3 miesięcy temu

Pytanie, kto robi największą kasę na pseudo Pandemi? Odpowiedź jest prosta. 1.Mafia z Nowogrodzkiej. 2.Za przyjaźnione firmy. 3.Szpitale. 4.Lekarze.

Do Pincetplus
3 miesięcy temu

Jeżeli ktoś tu się powinien schować to tylko Ty jełopie. Od miesięcy wypisujesz w kółko jedno i to samo, widać że srandemia i TV wyprały ci móżdżek do reszty. Zamilcz czlowieczku żałosny bo tylko się kompromitujesz na forum.

do ehh
3 miesięcy temu

do roboty śmierdziele !
jakoś inni muszą zapieprzać i czasu na banie się nie ma!

do >>> pińcetplus
3 miesięcy temu

Za dużo TVPIS oglądasz czubku.

do ... pińcetplus
3 miesięcy temu

tępy trep

DO pińcetplus
3 miesięcy temu

Czyli leczenie przez teleporadę i zamknięcie się na 4 spusty to dbanie o innych ?
To są lekarze ?
Taka praca jak im nie pasuje mogą iść za kasjerki do LIDLA DINO i tam zapierdalać bo tam wirusa nie ma.

do pińcetplus
3 miesięcy temu

A twoim zdaniem kiedy mają się wziąć za robotę ? ILE CZASU będą grać w (C)*uja ?
Żeby było sprawiedliwie to kasjerki z marketów, kurierzy, listonosze, też powinni się zamknąć w PISdu i robić telePOradY. Po jaki (c)*uj płacimy kasę na służbę zdrowia. Mam płacić za coś co nie działa ?
Są zaszczepieni to niech się biorą do roboty !
Czego się teraz boją ?
Rozumiem, że szczepionki są w takim razie (C)*uja warte ?

Lekarzu pokaż co masz w garażu
3 miesięcy temu

W przychodni lekarze rodzinni są niedostępni dla zwykłego zjadacza chleba, dla zwykłych teleporada (jak uda Ci się dodzwonić), receptę w system wrzucą (to akurat sprawdziłem i działa) i dalej apteka. Jak masz kasę to chętnie Ciebie ten sam lekaż obejrzy i przyjedzie w godzinach pracy przychodni, jak na NFZ to odmówi bo jest koronawirus.
W szpitalach mają przechlapane, zarówno lekarze jak i personel pomocniczy. Dwoją się i troją bo doszły dodatkowe testy, dodatkowe zabezpieczenia, o tyle lepiej że się pozamykali i można spokojnie leczyć a nie ma ludzi z zewnątrz (rodzina, znajomi). Jest za mało do obsługi pacjentów więc ludzie nie na Covid-19 a z powodu chorób przewlekłych umierają w domach, bez pomocy, bez profilaktyki. Ci co mają kasę – przeżyją, Ci bez kasy – jeśli nie odeszli to wkrótce to nastàpi. Nikt nie prowadzi statystyki ile procent wzrosła umieralność z tytułu chrób innych niż covidowe od ogłoszenis tej dziwnej pandemii.
Smutne ale to prawda o służbir zdrowia w PL.

Felczer
3 miesięcy temu

To jest sekta ale chętnie w prywatnym gabinecie przyjmą skasują bez paragonu

Bugaj M.
3 miesięcy temu

A mi pasuje nygusowanie w domu , szkoda że nie ma słońca , bo bym se bladą dupę se opaliła.

31
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x