OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Policjanci wydali auto kobiecie, która okazała się pijana

W minioną sobotę o godzinie 17.35 na ul. T. Kościuszki w Ostrzeszowie, dzielnicowi z ostrzeszowskiej komendy zatrzymali do kontroli audi. Okazało się, że 23-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego kierował pojazdem po pijanemu. W wydychanym powietrzu miał blisko 2 promile.

Mężczyznę zatrzymano do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie, natomiast samochód przekazano jadącej w nim pasażerce.

Jak się okazało to nie była ostatnia kontrola drogowa tego samochodu. O 19.30 na ul. Armii Krajowej w Ostrzeszowie, policjanci z prewencji ponownie zatrzymali to samo audi. Ku zaskoczeniu policjantów kierowała nim 21-letnia mieszkanka powiatu wrocławskiego, której wcześniej przekazano pojazd.

W momencie zatrzymania kobieta również znajdowała się pod wpływem alkoholu. Kontrola jej stanu trzeźwości wykazała niecały promil. Tym razem pojazd odholowano, a kobieta, po wykonanych czynnościach, została zwolniona.

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
1 miesiąc temu

No proszę wypuścili grzecznie do domku dwóch potencjalnych morderców drogowych, brawo, dziurawe prawo, nic im nie zrobią.

Bogdan Sołtysiak
1 miesiąc temu

Brawo Policja!

Kasia
1 miesiąc temu

no to #NalezySie tylko pogratulować 🙂

xd
1 miesiąc temu

A czy policja ma obowiązek badania trzeźwości osób którym wydaje pojazd? Wątpię, a niecały promil to ilość alkoholu przy której nie jedna osoba nie da po sobie poznać, że coś wypiła. Szczególnie, że niecały promil to może być 0,99 a może też być 0,7. Kto wie co autor artykułu miał na myśli. A maseczka na twarzy utrudniła ewentualne wyczucie alkoholu. Więc nie wiem o co afera…

Marchewa
1 miesiąc temu

Do ***** *** ,, Milicjanci aktualnie są zajęci nieszczelaniem do instrybutora,,przetłumacz głąbie kapuściany ,oczywiście jak potrafisz ,to zdanie na język polski.

na trzeżwo tego nie ogarniesz
1 miesiąc temu

to kraj w którym żyje
a w tym kraju to się pije

ehc
1 miesiąc temu

przy zatrzymaniu takiego delikwenta “kierowcy” który jest pod wpływem alkoholu lub innych używek i przekazuje się pojazd osobie która jest również pasażerem, to raczej rutynowo sprawdza się dokumenty i trzeźwość. więc raczej załyczyła międzyczasie, ale to nic nie zmienia, że oboje są “po jednych pieniądzach” w tym przypadku idioci i potencjalni zabójcy.

***** ***
1 miesiąc temu

Milicjanci aktualnie są zajęci nieszczelaniem do instrybutora 😎

sms
1 miesiąc temu

Nagłośnić w mediach ogólnopolskich. Ręce opadają,

112
1 miesiąc temu

I tak oto dwóch pijanych kierujących zamiast jednego… Braw komenda… Statystki w niebo…

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x