OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Skrajny idiota cudem nikogo nie zabił

O dużym braku rozsądku można mówić w przypadku kierowcy Opla Corsy, który w nocy z wtorku na środę dwukrotnie spowodował niebezpieczne kolizje. Cudem nikt nie został poszkodowany poza samym sprawcą.

Kierowca Opla najpierw wpadł w poślizg na wyjeździe z wiaduktu odolanowskiego w stronę Odolanowa. Zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w barierę energochłonną. Stamtąd natychmiast odjechał w stronę Odolanowa. W pościg za nim udał się jeden z radiowozów, którego wysłano na podstawie relacji świadka pierwszej kolizji. Akcja rozpoczęła się około godziny 4 nad ranem.

Druga kolizja miała miejsce w Odolanowie, gdzie mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w zaparkowany na poboczu samochód oraz uszkodził ogrodzenie od pobliskiej posesji. Mężczyzna bezpośrednio po zdarzeniu był nieprzytomny, ale oddychał. Była wyczuwalna od niego silna woń alkoholu. Ustalono, że jest to obywatel Ukrainy. Na miejsce drugiej kolizji wysłano straż pożarną. Karetka odwiozła go do szpitala.

POLECANE NEWSY
24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
7 miesięcy temu

Policja przymyka oko na Ukraińców, jeżdżą bez uprawnień, bez ubezpieczenia, bez badań technicznych, te ich 25 letnie trupy często nawet nie przerejestrowane i nikt z tym nic nie robi, a Ciebie szary Polaczku udupią za przepaloną żaróweczkę w podświetleniu tablicy rejestracyjnej, żal Policja się ich boi i tyle.

Marian Kempinski
7 miesięcy temu

Ja cofać to nie umiem za bardzo…

wstaję kiedy chcę i już mam wolne
7 miesięcy temu

jak szlachta zacznie pracować to nie będzie potrzeby ściągać pracowników ze wschodu
na razie socjale i inne sposoby na dojenie kasy podatników nie zachęcają do podjęcia pracy
któż z szlacheckiego rodu chciałby zmienić ten stan?

Władek jest ok
7 miesięcy temu

Deportować śmiecia ze wschodu! To chamstwo nie powinno być wpuszczane do naszego kraju…

Firma
7 miesięcy temu

Niech Polskie firmy nie zatruniaja ich i będzie spokój.

GIMBO
7 miesięcy temu

Dlaczego w takim przypadku Policja do Bydlaka nie użyła ostrej Broni aby mu łeb ustrzelić

Waldez
7 miesięcy temu

Zapakowac go w skrzynie i bezpośrednim TIR-em za wschodnią granicę z dożywotnim zakazem wjazdu na teren RP!
Przyjechali i panoszą się stwarzając zagrożenie !

Antychryst
7 miesięcy temu

Przepraszam, nie chodziło oczywiście o ten artykuł tylko ten obok🙈

Antychryst
7 miesięcy temu

I dlatego Kościołowi nie jest na rękę finansowanie bezpośrednio z podatku wiernych, po rozmowach Państwo – Kościół episkopat nie zgodził się na takie rozwiązanie bo by po prostu źródełko wyschło. Ludzie nie zgodziliby się na odprowadzanie z podatku kilku procent na Kościół (min. w Niemczech to funkcjonuje) bo nikt nie chciałby utrzymywać bandy zboczeńców i chroniących ich hierarchów. A tak – fundusz kościelny funkcjonuje, majątki (!) Państwo zwraca, religia w szkołach (emeryturka z oświaty czeka) więc po co zmieniać to co dla nich najlepsze? Co z tego że dużo ludzi odchodzi od Kościoła, w Polsce ta instytucja ma się bardzo dobrze, nie zdziwię się jeżeli ten ksiądz dostanie tylko zawiasy(i karę kanoniczną!) bo wyraził skruchę.

Fallus Anolymus
7 miesięcy temu

I czemu mnie to nie dziwi, że pijany Ukrainiec.🤔🤔

24
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x