Piękny Mercedes uszkodzony pod Galerią Ostrovia

Udostępnij
Tweet

W piątkowy wieczór doszło do kolizji przy Galerii Ostrovia. Kierowca Opla wjechał w Mercedesa. Na miejsce wysłano policję i straż pożarną. Nikt nie został poszkodowany.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bus zapalił się po wypadku (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gość
2 lat temu

Jadwigo ,cudowny wykwit internetowej inteligencji ,tylko sie zalamać ,albo nie mieć to w d…..

Albin
2 lat temu

Mercedes piękny????? Od kiedy????? Mercedesami jeżdżą tylko niedowartościowane pedały!

Poirytowana
2 lat temu

Nick10 jak możesz pisać,ze dobrze się stało i w dodatku się cieszysz?co z Ciebie za człowiek?wole słuchać tego silnika niż drących się bachorów!

do ma
2 lat temu

przestancie kmiotki amatorzy z tymi mercedesami – auto jak auto . 70 % w nim to robią, produkują, ciapaci, chinole itp., itp . To ma tyle z niemieckiej starej produkcji co pies jamnik z wilka .
Popytaj mechaników w servisach . zachwyt nad starym trupem – mercedes. OTOMOTO – debile

***** ***
2 lat temu

Kiedy tępaki się nauczą, że jak są drogi równorzędne, to ten z prawej ma pierwszeństwo?

Nick 10
2 lat temu

Wreszcie rozwalony, będzie troche spokoju na osiedlu. Bardzo się ciesze.

Jadwiga lat 70
2 lat temu

Na niemieckich tablicach?!?! już w 39 roku raz Niemcy do Polski przyjechali na 6 lat. Kierowca Opla prawdziwy patryjota, widzi Niemca to ciach go w zderzak. Tusk pewnie w mercedesie siedział. Idę teraz na różaniec bo właśnie leci w Radiu Maryja, później do banku po moje 500+ co mi się należą, o 19:30 obejrzę śliczną Panią Hołecką co samą prawdę mówi, później pacierz i modlitwa dziękczynna że nam niebo takiego Prezesa- wodza narodu zesłało, oby żył nam 200 lat

OSW
2 lat temu

Taki Mercedes to jest klasa i prestiż sam w sobie – patrzcie kmiotki z Audi marki Volkswagena, czyli aut dla ludu, zresztą sama ilość Audi mówi sama za siebie – bardzo pospolite i popularne autko ostatnimi czasami na naszych drogach, jedziesz sobie spokojnie i w ciągu 5 minut spotykasz co najmniej kilka takich samych audic i do tego jeszcze czarnych haha xD 😀 😀 😀

Bugaj
2 lat temu

Fajny mercedes, marzę o takim. Ja starym klamotem jeżdżę, nie stać mnie na lepszego, bo raty dożywotnio mam za chałupę i bieda u nas aż piszczy. Kredyt goni kredyt.

Dansken
2 lat temu

Jak Mercedes ma stłuczkę to nawet straż pożarna biegnie na pomoc. To się nazywa prestiżowe auto…

31
0
Napisz co o tym sądziszx