OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nauczycielka zasłabła podczas szczepienia

Jedna z kobiet zasłabła podczas szczepienia. Natychmiast wyniesiono ją i położono na kozetce przed halą Arena.

Dziś od godziny 9.00 trzystu pracowników oświaty przybywało do hali widowiskowo-sportowej, by przyjąć pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19.

Dzisiejszą grupa to byli pracownicy szkół i przedszkoli z powiatu ostrowskiego. Przykładowo w raszkowskiej szkole zgłosiło się 80% personelu.

Nauczycieli szczepiono produktem firmy AstraZeneca.

31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
head-hunter
1 dzień temu

a propos belfrów- czy ktoś wie gdzie obecnie pracuje niejaki byly wojewoda rodem z ostrowa ? ktora szkoła? a może stacja benzynowa ?

smierc
1 dzień temu

nauczyciele wyksztalceni a pchaja sie po SMIERC……

Antek
2 dni temu

Faktycznie, widać kto ma olej w głowie a kto sianio..biegiem po szczepionke 😂

do Aleksa
2 dni temu

A grypa też potrafi choremu “zjeść” płuca? W ciągu roku w Polsce już kilku osobom przeszczepiano płuca, bo covid im je zniszczył… Jak widać po niewielkim stanie zachorowań na grypę, chodzenie w maseczkach i dystans dość skutecznie chroni przed grypą, ale przed covidem jak widać nie do końca…

Putinek
2 dni temu

Wszytko jasne tłoczno czyli kogiel mogiel pytanie cała ta akcje w tym blaszaku organizuje szpital dr Bierla? Starosta? Wy**bac na zbity pysk!!!

nauczycielka
3 dni temu

A może szanowna redakcja zasięgnie informacji u źródła, zamiast wypisywać głupoty? Kiepska organizacja szczepień przez szpital spowodowała, że zebrało się zbyt wielu ludzi w tym samym czasie. I zasłabła JEDNA nauczycielka, której zrobiło się duszno podczas czekania w zatłoczonej poczekalni PRZED szczepieniem. Po tym fakcie otwarto drzwi i sytuacja nieco się poprawiła. Jeszcze raz, nikt nie zasłabł PO szczepieniu. A może następnym razem szpital jako organizator wykaże więcej pomyślunku? Może dać link nauczycielom do ankiet i poinformować ich, że mają przyjść z wypełnionymi ankietami? Taki drobiazg, a usprawni. Byłam i widziałam.

Mirek
3 dni temu

Prosta zasada wypowiedźi
Dla tych co są tak nastawieni do szczepionek. Nie wiesz -Nie opowiadaj. Wiesz -Opwiadaj . A u niektórych to taka pustka jak w beczce po gumbicie.

Aleks
3 dni temu

Śmiertelność na covid jest na poziomie grypy. 0,01 % w przedziale od 0 do 60 lat. Nauczyciele! Umiecie liczyć ile to 0,01 % ? 1 osoba na 1000 !!! Na grypę też się tak ochoczo szczepiliście? Od wykształconych ludzi oczekiwać można byłoby nieco więcej życiowej mądrości. Widać wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy…

Jan
3 dni temu

Szkoda ze tak wielu ludzi ma wyprane mózgi i wierzą w ten absurd pandemi.

Prawicowiec
3 dni temu

Wystraszone, zaszczute przed MEn a dlaczego tak podatne są na zarządzenia przestępców z Nowogrodzkiej?. To proste. 90% to kobiety, które z natury są. Podatne na pranie mózgów. Żal mi jest tej grupy pracowników za brak własnego zdania.

31
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x