OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nauczycielka zasłabła podczas szczepienia

Jedna z kobiet zasłabła podczas szczepienia. Natychmiast wyniesiono ją i położono na kozetce przed halą Arena.

Dziś od godziny 9.00 trzystu pracowników oświaty przybywało do hali widowiskowo-sportowej, by przyjąć pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19.

Dzisiejszą grupa to byli pracownicy szkół i przedszkoli z powiatu ostrowskiego. Przykładowo w raszkowskiej szkole zgłosiło się 80% personelu.

Nauczycieli szczepiono produktem firmy AstraZeneca.

32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marian
3 miesięcy temu

wszystko zależy czego bardziej sie boimy, Covid czy produktów medycznych zwanych roboczo ,,szczepionkami przeciwko covid”
Warto poszperać internet. można zauważyć prawidłowość

jak ktos traci życie na przejściu dla pieszych to przyczyna covid oraz choroba współistniejąca

jak ktoś umrze kilka dni po szczepieniu to oczywiście przyczyna zgonu absolutnie nie jest powiązana ze szczepionką

szkoda ze ludzie ludziom gotują taki los

head-hunter
3 miesięcy temu

a propos belfrów- czy ktoś wie gdzie obecnie pracuje niejaki byly wojewoda rodem z ostrowa ? ktora szkoła? a może stacja benzynowa ?

smierc
3 miesięcy temu

nauczyciele wyksztalceni a pchaja sie po SMIERC……

Antek
3 miesięcy temu

Faktycznie, widać kto ma olej w głowie a kto sianio..biegiem po szczepionke 😂

do Aleksa
3 miesięcy temu

A grypa też potrafi choremu “zjeść” płuca? W ciągu roku w Polsce już kilku osobom przeszczepiano płuca, bo covid im je zniszczył… Jak widać po niewielkim stanie zachorowań na grypę, chodzenie w maseczkach i dystans dość skutecznie chroni przed grypą, ale przed covidem jak widać nie do końca…

Putinek
3 miesięcy temu

Wszytko jasne tłoczno czyli kogiel mogiel pytanie cała ta akcje w tym blaszaku organizuje szpital dr Bierla? Starosta? Wy**bac na zbity pysk!!!

nauczycielka
3 miesięcy temu

A może szanowna redakcja zasięgnie informacji u źródła, zamiast wypisywać głupoty? Kiepska organizacja szczepień przez szpital spowodowała, że zebrało się zbyt wielu ludzi w tym samym czasie. I zasłabła JEDNA nauczycielka, której zrobiło się duszno podczas czekania w zatłoczonej poczekalni PRZED szczepieniem. Po tym fakcie otwarto drzwi i sytuacja nieco się poprawiła. Jeszcze raz, nikt nie zasłabł PO szczepieniu. A może następnym razem szpital jako organizator wykaże więcej pomyślunku? Może dać link nauczycielom do ankiet i poinformować ich, że mają przyjść z wypełnionymi ankietami? Taki drobiazg, a usprawni. Byłam i widziałam.

Mirek
3 miesięcy temu

Prosta zasada wypowiedźi
Dla tych co są tak nastawieni do szczepionek. Nie wiesz -Nie opowiadaj. Wiesz -Opwiadaj . A u niektórych to taka pustka jak w beczce po gumbicie.

Aleks
3 miesięcy temu

Śmiertelność na covid jest na poziomie grypy. 0,01 % w przedziale od 0 do 60 lat. Nauczyciele! Umiecie liczyć ile to 0,01 % ? 1 osoba na 1000 !!! Na grypę też się tak ochoczo szczepiliście? Od wykształconych ludzi oczekiwać można byłoby nieco więcej życiowej mądrości. Widać wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy…

Jan
3 miesięcy temu

Szkoda ze tak wielu ludzi ma wyprane mózgi i wierzą w ten absurd pandemi.

32
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x