Wypadek na obwodnicy Skalmierzyc. Audi vs ciężarowy MAN

Na obwodnicy Nowych Skalmierzyc, na wysokości Boczkowa, doszło do zderzenia ciężarowego Mana i osobowego Audi. Kierowca Audi został zabrany do szpitala.

Samochód ciężarowy stoi na swoim pasie, a Audi dostało od strony pasażera. Osobówka jest na kaliskich blachach, a Man na warszawskich. Ciężarówka przewoziła części motoryzacyjne.

POLECANE NEWSY

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Chlebek razowy.
1 rok temu

A ja do correct ze śmigla łołerem codzińnie zaiwaniam i jest ok. A i napęd na tył i jest ok.

Last edited 1 rok temu by Chlebek razowy.
O S W
1 rok temu

Szybkość przekroczona, a to dobre hah, z takimi umiejętnościami i fotoradarem z wideorejetratorem w oczach wróżę szybką karierę w drogówce, tam takich matołów potrzebują z kamerkami z Lidla hah co za łeb z tego Lividjum.

Lividium
1 rok temu

Dzis jechałem i z przeciwnego pasa jechała ciężarówka ,światła sygnalizacyjne szybkośc przekroczona ,plug podniesiony na około 5 cm nad jezdnią a kierowca naparzał tak przez tel miałem wrażenie że prowadzi ET 41 i jest w trakcie krecenia drugiej częsci Niepowstrzymany mam go na kamerce

O S W
1 rok temu

Na letnich też by dojechał do celu, ale zachciało się pajacowania i tak to się kończy, niech dziękuje, że trafił na ciężarówkę, a nie na jakąś małą osobówkę bo mogło by być nie ciekawie.

Lolek
1 rok temu

Kierowca Mana był z Mławy

Gonzo
1 rok temu

Letnie, sretnie, tak nie powinny wyglądać drogi!!!!!! Nawet z nówkami zimówkami strach było jechać. Kolejny raz wstyd dla włodarzy!!!! Żal im na sól, a spych jak się pojawił, to z łyżką tak wysoko jakby dostał nakaz nieporysowania asfaltu.

CalyRokNaLetnich
1 rok temu

Letnie czy zimówki jeden pies ….. trzeba dostosować odpowiednią prędkość i rozsadek podczas takiej pogody!

borell
1 rok temu

Idiota na letnich…. Nie żałuję gościa…. Szkoda MAN-a

Low
1 rok temu

Czas zrobić porządek ze złotówami co na letnich zimą jeżdżą..konkretny mandat dał by każdemu do myślenia!

Kierowiec
1 rok temu

Się okazało że gamoń nie potrafi powozić autem. Na furmankę wsiok niech się przesiada. Dobrze że z truckiem się stuknął a nie inną osobówką.

16
0
Napisz co o tym sądziszx