Odszedł ze służby zasłużony policjant z psem

Żegnamy dzisiaj dwóch doświadczonych funkcjonariuszy, którzy odchodzą na zasłużoną emeryturę. Po wielu latach służby asp. sztab. Krzysztof Bartczak i jego pies służbowy Gabenin przechodzą na zasłużony odpoczynek. Gabenin pierwsze kroki w Policji stawiał 9 lat temu. Natomiast asp. sztab. Krzysztof Bartczak to policjant z 38-letnim stażem służby.

Przewodnik psa służbowego asp. sztab. Krzysztof Bartczak wraz z Gabeninem- policyjnym owczarkiem, którego specjalizacją była służba o charakterze patrolowo – tropiącym pełnili służbę w Wydziale Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Ta dwójka funkcjonariuszy wielokrotnie uczestniczyła w działaniach poszukiwawczych m. in. osób zaginionych czy zabezpieczeniach imprez sportowych.

Za jeden z wielu zawodowych sukcesów czworonożnego stróża prawa można wskazać znalezienie w polu kukurydzy zaginionej starszej kobiety. Innym razem pies doprowadził do miejsca zamieszkania sprawcy kradzieży z włamaniem.

Gabenin był czwartym psem służbowym przewodnika asp. sztab. Bartczaka. Wcześniej był Norbus, Nort i Aronik.

Bycie przewodnikiem psa służbowego to przede wszystkim powołanie i miłość do zwierząt. Taką właśnie osobą jest asp. sztab. Krzysztof Bartczak, który przez 25 lat był przewodnikiem policyjnych psów służbowych. Gabenin jest kolejnym psem, który stał się członkiem jego rodziny. Jak sam mówi policjant, pies będzie miał zapewnione doskonałe warunki i miłość do końca swojego życia.
Dziękujemy za służbę w Policji!

POLECANE NEWSY

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
babcia
1 rok temu

szkoda ,ze odchodza starzy policjanci ,mlodzi powinni uczyc sie zawodu od p.krzysztofa ,takich policjantow ktorzy pelnili sluzbe z zamilowaniem i sluzyli spoleczenstwu juz nie ma.

Zycze zdrowia na zasluzonej emeryturze

KRZYSZTOF BARTCZAK
1 rok temu

Wszystkim,którzy skierowali do mnie bardzo miłe słowa serdecznie dziękuje i również życzę dużo zdrowia,satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym, oraz pogody ducha.Pozostałym oprócz zdrowia i uśmiechu życzę dystansu do siebie i wyrozumiałości w stosunku do innych. Z wyrazami szacunku Krzysztof Bartczak z Gabeninem

Ania
1 rok temu

Karol, 38 lat służby, nie ukończony 38 rok życia. Czytać ze zrozumieniem.

Do smutnego karolka
1 rok temu

Jak ci żal dupe ściska to zmień robotę, a nie płacz smutny bolku

Iwo
1 rok temu

A policjant to nie pies?

bartek
1 rok temu

Duzo,duzo dobrego zdrowia i milych spacerow dla obydwu Panow.

Gość
1 rok temu

Nareszcie jakieś pozytywne komentarze 🙂 wszystkiego najlepszego dla tego Pana i pieska 🙂

klimas
1 rok temu

Krzychu, żywa kopalino–138 lat na emie w zdrowiu razem z druhem

Karol
1 rok temu

38 lat i na emeryturę ?? ojj bogate to nssze państwo jest ps za biurko po ukończeniu 45 roku życia i do 65 lat jak inni

abcdef
1 rok temu

Dobrze że Pan odszedł zanim musiałby Pan lać Baby pałą teleskopową.

36
0
Napisz co o tym sądziszx