Wypadek w Antoninie ciężarówki i osobówki

Na głównym skrzyżowaniu w Antoninie doszło do zderzenia osobówki i samochodu ciężarowego z przyczepą. W wyniku zderzenia jedna osoba została odwieziona do szpitala.

W wypadku brały udział osobowy Rover na niemieckich tablicach rejestracyjnych oraz ciężarówka z powiatu jarocińskiego. Na miejsce zadysponowano co najmniej 4 zastępy straży pożarnej, karetkę oraz policję.

POLECANE NEWSY

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
uprzejmie donoszę
1 rok temu

Po pierwsze to nie żadna ciężarówka tylko auto dostawcze z przyczepą, czyli potocznie mówiąc bus z przyczepą, a po drugie nie wiem kto tam siedzi i zarządza w tym PAŃSTWOWYM GDDKiA, ale co się wyrabia na tych krajówkach to jest porażka, co jedna inwestycja to bardziej chybiona, poczynając od „bardzo” potrzebnych i super inteligentnych oczywiście inaczej świateł na DK 25 w Czekanowie, gdzie te pajace postawili sygnalizację nie na tym skrzyżowaniu co powinna być bo powinna być na skrzyżowaniu, gdzie jest wyjazd z Lewkowa czyli skrzyżowanie bliżej, a już w ogóle światła powinny być w Ociążu na wyjeździe z Biskupic Ołobocznych, gdzie tam jeździ dużo ciężarówek i często są tam problemy z wyjazdem bo wiadomo, że ciężarówka nie wyjedzie tak szybko i dynamicznie jak osobówka to kończąc na sygnalizacji na DK 11 w Niedźwiedziu, gdzie owe światła działają oczywiście według znanej tylko sobie logiki i inteligencji na skrzyżowaniu, gdzie w ciągu godziny wyjeżdża z bocznych dróg ok 10 samochodów, gdzie na skrzyżowaniu w Antoninie z DK 25 10 samochodów wyjeżdża w ciągu minuty.
Nie wiem według jakiego algorytmu decydują w tym GDDKiA, gdzie postawić światła, ale chyba dzieje się to na chybił trafił lub decyduje o tym jakiś ułomny projektant, bez żadnego rozeznania w terenie na danej drodze, masakra co za głąby i ameby.

Ja
1 rok temu

Yyy a ta ciężarówka to gdzie? 😅

Last edited 1 rok temu by Ja
rrrrr
1 rok temu

tam juz dawno rondo powinno byc !

Oh Me -Mahatma
1 rok temu

Tam dawno powinno być rondo ! Niestety dyrekcja dróg nie chce inwestować , ponieważ mają w planach S11 . S11 nie może ruszyć ponieważ amisze z ostrzeszowa blokują inwestycje obwodnicy swojej wiochy . W Niedźwiedziu ktoś wymyślił światła na skrzyżowaniu, które jakiś magik źle zaprogramował . Auta jadąc od strony Ostrzeszowa zatrzymują się często bezsensownie na tych światłach. Zjedzie się kilka tirów i później do samego Antonina ciągnie się karawana.Później auta jadące 25 od strony Wrocka stoją często w długich korkach na skrzyżowaniu w Antoninie . Wszystko przez amiszów z ostrzeszówka , którzy blokują obwodnice swojej wiochy

down z dwunastki
1 rok temu

gdzie wy tu widzicie ciężarówkę

Irek
1 rok temu

Ta krzyżówka to jest katastrofa, a co jeszcze mnie zastanawia czy straż leciała z Ostrowa czy Ostrzeszowa? Czas dojazdu na pewno się wiele różni tak samo jak i karetka.

norb
1 rok temu

na bank mu wyjechał

Kierowca
1 rok temu

To nie ciężarówka tylko bus z przyczepą

M43
1 rok temu

Cuż, co tu napisać?
Jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy. 🙁

Gaśniczy
1 rok temu

Najlepsi strażacy. Dwa samochody w wypadku to na to pięć samochodów straży. Żal!

10
0
Napisz co o tym sądziszx