Śmiertelne potrącenie w Strugach

W Strugach przy barze doszło do śmiertelnego potrącenia. Około godz. 14.30 kierowca ciężarowego Volvo z powiatu ostrzeszowskiego ruszył z miejsca postoju. Najprawdopodobniej w tym czasie przed jego autem znalazł się mężczyzna w dojrzałym wieku.

Bezpośrednio po zdarzeniu zaczęto reanimować pieszego. Po kilkudziesięciu minutach stwierdzono zgon mężczyzny.

Aktualizacja:

Pieszy miał 81-lat, natomiast kierowca samochodu ciężarowego był w wieku 48 lat i jest mieszkańcem powiatu sieradzkiego.

POLECANE NEWSY

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
MARTWE POLE/PUNKT
1 rok temu

Niestety, ale starszym ludziom brakuje często wyobraźni, kto to widział żeby przechodzić zaraz przed maską odpalonej i ruszającej ciężarówki, mnie osobiście strach by nie pozwolił na takie coś, ale mam wyobraźnię.
Ciężarówki jeżdżące do Francji muszą być oklejone od jakiegoś czasu żółtymi naklejkami ostrzegawczymi o martwym polu, gdzie kierowca mając wzrok ponad 2,5 metra nad ziemią ma ograniczone pole widzenia na boki i częściowo przód pojazdu, może by u Nas takie coś wprowadzić, ewentualnie jakieś kampanie informacyjne, a nie tylko w kółko wałkowany ten koronawirus, oszaleć można, a ludzie na drogach giną tak jak ginęli w ten czy inny sposób.
Reasumując to żal oczywiście tego pana co zginął, jego rodziny, ale przede wszystkim kierowcy bo to on teraz będzie żył z traumą prawdopodobnie do końca życia, że kogoś nieświadomie zabił.
PS W tytule jak i samym artykule jest błąd, powinno być NA Strugach, a nie w Strugach.

S Line
1 rok temu

Stoi Paula Romania

Kasik
1 rok temu

Do Sabaru imprezka zadałeś pytanie nie na poziomie . Masakra jaki ty pusty czlowiek. Współczuję twojej rodzinie.

Do ela
1 rok temu

Z twojej wiochy.

ela
1 rok temu

Skąd ten starszy człowiek był?

Domikik
1 rok temu

Tutaj w 100 % wina pieszego…

Domikik
1 rok temu

Tak wlasnie chodzą piesi kierowca chciał ruszyć a on nagle wszedł i nei był wstanie go zobaczyć.. Jak samo jak często na pasach piesi wchodzą nawet nie patrzą czy coś jedzie tylko wchodzą pod maskę. I potem są tragedie takie jak ta

Subaru impreza
1 rok temu

Stoją tam teraz leśne ssaki?

T.I.R.
1 rok temu

Kalika pieszy i wszystko jasne…

Scania
1 rok temu

szkoda kierowcy ciężarówki będzie miał traumę do końca życia

20
0
Napisz co o tym sądziszx