OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Duża kwota zebrana w Ostrowie podczas WOŚP

Duża kwota zebrana w Ostrowie podczas WOŚP

Przed świtem zakończył pracę ostrowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W puszkach znalazło się prawie 200 tysięcy złotych, a łączna zadeklarowana kwota, łącznie z aukcjami to 342 887.87 zł.

Podczas licytacji przedmiotów najwięcej uzyskała „złota piłka do gry w koszykówkę z Mistrzostw Świata w Pekinie z autografami polskich zawodników.” Firma Arged zadeklarowała 27 tysięcy złotych, pobijając dotychczasowy rekord.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Narkotyki latały... wiatrakowcem! Szokujące kulisy gigantycznego śledztwa
33 komentarzy
NO RESPECT
5 lat temu

Rydzyku, oszustwami (a ja o tym tylko mówię) zajmuje się prokurator i sąd karny, a nie sąd administracyjny.

Baranek
5 lat temu

Ja Baranek nie pisze o tym ze macie nie dawać , wasze siano róbcie co chcecie z nimi , chce was tylko uświadomić jak was dymie na tej waszej dobroci a wy zaraz mnie do Rydzyka wysyłacie

Rydzyk
5 lat temu

Do No respekt.. Sprawdz sobie ile ma wyroków administracyjnych i nie stosuje się do nich ( o ile się nie mylę to 14) to się zwie Święte krowy .. Sprawdz sobie ile zebrał przez ostatnie cztery lata a ile zdążył wydać !!! czyżby czekał na promocje sprzętu medycznego , a może dla niego ważniejsze są odsetki od tych kwot niż życie ludzkie

33
0
Napisz co o tym sądziszx
×