OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Duża kwota zebrana w Ostrowie podczas WOŚP

Duża kwota zebrana w Ostrowie podczas WOŚP

Przed świtem zakończył pracę ostrowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W puszkach znalazło się prawie 200 tysięcy złotych, a łączna zadeklarowana kwota, łącznie z aukcjami to 342 887.87 zł.

Podczas licytacji przedmiotów najwięcej uzyskała „złota piłka do gry w koszykówkę z Mistrzostw Świata w Pekinie z autografami polskich zawodników.” Firma Arged zadeklarowała 27 tysięcy złotych, pobijając dotychczasowy rekord.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Narkotyki latały... wiatrakowcem! Szokujące kulisy gigantycznego śledztwa
33 komentarzy
Lidka.
5 lat temu

Już nie będę komentować wpisu baranka bo to baran nie baranek. Radość za to wielka że Ostrów się pięknie spisał. BRAWO.

Poker
5 lat temu

Większość ludzi myślących realnie myśli,dlaczego nie pomóc jak można?Nikt nikogo nie zmusza,ja daję!

Long
5 lat temu

Do baranek
Obyś nie musiał korzystać z tego sprzętu osioł jesteś i tyle 2 razy więcej Ostrów dostał niż uzbierał

Do PRAWDA
5 lat temu

Uzbierali 127 mln -10 % z tego wg Ciebie może zabrać fundacja Owsiaka,czyli 12 mln !!! NIEZŁA SUMKA !!! Jest co dzielić !!! Dalej bez komentarza.

Jachu
5 lat temu

Do Baranek.. Nie dajesz, nie oczerniaj. Nie pisz fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Nie zapomnij tylko powiadomić szpitala i swojej rodziny że odmawiasz leczenia na sprzęcie WOŚP. Twoi rodzice na pewno się ucieszą, jakiego mają mądrego syna.

Baranek
5 lat temu

Do Maurycego … baranie Jureczek sprzedaje ci produkt które daje ci poczucie ze jesteś taki dobry a ty tylko jesteś baranek a baranki są po to żeby je strzyc

Al
5 lat temu

Maurycy głupka to ty widzisz codziennie w lustrze, masz braki w podstawowym wykształceniu , ruble to nie w Polsce.Dałeś Owsiakowi, możesz dać jeszcze Biedroniowi, Rabiejowi, Śmiszkowi. Z tym sprzętem od Owsiaka to nie przesadzaj jest to dobrze, to dzieciaki wychodziły na mrozie te pieniążki a nie ten cwaniak w czerwonych portkach i pamiętaj o tym

historyk
5 lat temu

Ty nie baranek ! Ty tępy baran ..jesteś !

miłosnik naszego kochanego miasta
5 lat temu

Prawda jest tak Jurek to super gosc , ale nie potrzebnie się mieszał w politykę , on ma uznaną markę a teraz sobie sam narobił bałaganu i jedni go lubią drudzy nienawidzą i po co to

75thecrow
5 lat temu

Brawo my 👍❤

33
0
Napisz co o tym sądziszx
×