Lekarz zastrzelił się w domu

Do dramatycznego zdarzenia doszło w jednym z budynków wielorodzinnych. W niedzielę odkryto zwłoki 55-letniego mężczyzny. Z naszych informacji wynika, że jest to lekarz, którego w 2019 roku zatrzymano pod Pleszewem w związku ze spowodowaniem kolizji. Mężczyzna ma co najmniej jedną ranę postrzałową, a nieoficjalnie mówi się o dwóch.

Lekarz w 2019 roku był podejrzewany o kierowanie pod wpływem substancji odurzających, co wynikało z relacji świadków. Badanie alkomatem wykluczyło ten zarzut. Mężczyzna w następnych miesiącach spowodował co najmniej jeszcze jedną kolizję. Jego ciało odkryto w mieszkaniu. Drzwi były zamknięte od środka. Kilka miesięcy temu interweniowały u niego służby, ponieważ sąsiedzi zauważyli, że leży na podłodze i nie rusza się. Okazało się wtedy, że tylko zasłabł.

Lekarz przyjmował m.in. w przychodni w Nowych Skalmierzycach. Na co dzień mieszkał pod Kaliszem.

Piłkarze zatrzymali lekarza, którego stan sugerował jazdę pod wpływem

POLECANE NEWSY
25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dowcipny
1 rok temu

Mogliście mu pomóc bo ja nie mam czasu

Pacjentka
1 rok temu

Tak bardzo szkoda wspaniały lekarz .

......
1 rok temu

Wielka strata… Szkoda że nikt nie umiał mu pomoc. Jako jedyny lekarz pomógł właśnie mnie..

Viola
1 rok temu

Bardzo dobry wymienny lekarz .Ludzie nie piszcie tak bo wy nie jestescie od osadzania.Grzegorzu spoczywaj w spokoju Dla całej rodziny wyrazy współczucia łączymy się razem z państwem w bólu po stracie dobrego człowieka.W życiu nikt z nas nie jest idealny .Więc w takiej chwili należy współczuć bo to dobry sunienny pan doktor.

Mieszkanka Nowych Skalmierzyc
1 rok temu

Żal lekarza 😪 był świetnym doktorem i jedynym dla dorosłych, który znał się na swoim fachu. Wyrazy wspłuczucia dla bliskich

Mimi
1 rok temu

Tak milego i pomocnego lekarza w przychodni N Skalmierzyce nie bylo i pewnie dlugo nie bedzie. Nieodzalowana strara. Dlaczego tak jest, ze Prawdziwi ludzie odchodza? Zal,zal,zal❤️

Zastanawiające
1 rok temu

Po co lekarzowi broń?

Marcin osw
1 rok temu

|*| może teraz zazna spokoju nasz świat jest okrutny raz czy dwa noga się podwinie i życie się marnuje ciągnie się za toba. Szkoda człowieka starał się pomagać jako lekarz jednak sam pomocy nie dostał.

S. S.
1 rok temu

Szkoda dobry lekarz był

C.T. S.A.
1 rok temu

Wielka tragedia !!! To był człowiek o wielkim sercu. ! Wyrazy współczucia dla Jego Rodziców , brata i siostry.
Doktorze Grzesiu pozostaniesz w naszej pamięci ! 😪

25
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x