Lekarz zastrzelił się w domu

Do dramatycznego zdarzenia doszło w jednym z budynków wielorodzinnych. W niedzielę odkryto zwłoki 55-letniego mężczyzny. Z naszych informacji wynika, że jest to lekarz, którego w 2019 roku zatrzymano pod Pleszewem w związku ze spowodowaniem kolizji. Mężczyzna ma co najmniej jedną ranę postrzałową, a nieoficjalnie mówi się o dwóch.

Lekarz w 2019 roku był podejrzewany o kierowanie pod wpływem substancji odurzających, co wynikało z relacji świadków. Badanie alkomatem wykluczyło ten zarzut. Mężczyzna w następnych miesiącach spowodował co najmniej jeszcze jedną kolizję. Jego ciało odkryto w mieszkaniu. Drzwi były zamknięte od środka. Kilka miesięcy temu interweniowały u niego służby, ponieważ sąsiedzi zauważyli, że leży na podłodze i nie rusza się. Okazało się wtedy, że tylko zasłabł.

Lekarz przyjmował m.in. w przychodni w Nowych Skalmierzycach. Na co dzień mieszkał pod Kaliszem.

Piłkarze zatrzymali lekarza, którego stan sugerował jazdę pod wpływem

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zażądali 4500 dokumentów od OZC
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dowcipny
3 lat temu

Mogliście mu pomóc bo ja nie mam czasu

Pacjentka
3 lat temu

Tak bardzo szkoda wspaniały lekarz .

......
3 lat temu

Wielka strata… Szkoda że nikt nie umiał mu pomoc. Jako jedyny lekarz pomógł właśnie mnie..

Viola
3 lat temu

Bardzo dobry wymienny lekarz .Ludzie nie piszcie tak bo wy nie jestescie od osadzania.Grzegorzu spoczywaj w spokoju Dla całej rodziny wyrazy współczucia łączymy się razem z państwem w bólu po stracie dobrego człowieka.W życiu nikt z nas nie jest idealny .Więc w takiej chwili należy współczuć bo to dobry sunienny pan doktor.

Mieszkanka Nowych Skalmierzyc
3 lat temu

Żal lekarza 😪 był świetnym doktorem i jedynym dla dorosłych, który znał się na swoim fachu. Wyrazy wspłuczucia dla bliskich

25
0
Napisz co o tym sądziszx