Lekarz zastrzelił się w domu

Do dramatycznego zdarzenia doszło w jednym z budynków wielorodzinnych. W niedzielę odkryto zwłoki 55-letniego mężczyzny. Z naszych informacji wynika, że jest to lekarz, którego w 2019 roku zatrzymano pod Pleszewem w związku ze spowodowaniem kolizji. Mężczyzna ma co najmniej jedną ranę postrzałową, a nieoficjalnie mówi się o dwóch.

Lekarz w 2019 roku był podejrzewany o kierowanie pod wpływem substancji odurzających, co wynikało z relacji świadków. Badanie alkomatem wykluczyło ten zarzut. Mężczyzna w następnych miesiącach spowodował co najmniej jeszcze jedną kolizję. Jego ciało odkryto w mieszkaniu. Drzwi były zamknięte od środka. Kilka miesięcy temu interweniowały u niego służby, ponieważ sąsiedzi zauważyli, że leży na podłodze i nie rusza się. Okazało się wtedy, że tylko zasłabł.

Lekarz przyjmował m.in. w przychodni w Nowych Skalmierzycach. Na co dzień mieszkał pod Kaliszem.

Piłkarze zatrzymali lekarza, którego stan sugerował jazdę pod wpływem

CZYTAJ  5-latek mógł umrzeć podczas kąpieli

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dowcipny
1 rok temu

Mogliście mu pomóc bo ja nie mam czasu

Pacjentka
1 rok temu

Tak bardzo szkoda wspaniały lekarz .

......
1 rok temu

Wielka strata… Szkoda że nikt nie umiał mu pomoc. Jako jedyny lekarz pomógł właśnie mnie..

Viola
1 rok temu

Bardzo dobry wymienny lekarz .Ludzie nie piszcie tak bo wy nie jestescie od osadzania.Grzegorzu spoczywaj w spokoju Dla całej rodziny wyrazy współczucia łączymy się razem z państwem w bólu po stracie dobrego człowieka.W życiu nikt z nas nie jest idealny .Więc w takiej chwili należy współczuć bo to dobry sunienny pan doktor.

Mieszkanka Nowych Skalmierzyc
1 rok temu

Żal lekarza 😪 był świetnym doktorem i jedynym dla dorosłych, który znał się na swoim fachu. Wyrazy wspłuczucia dla bliskich

Mimi
1 rok temu

Tak milego i pomocnego lekarza w przychodni N Skalmierzyce nie bylo i pewnie dlugo nie bedzie. Nieodzalowana strara. Dlaczego tak jest, ze Prawdziwi ludzie odchodza? Zal,zal,zal❤️

Zastanawiające
1 rok temu

Po co lekarzowi broń?

Marcin osw
1 rok temu

|*| może teraz zazna spokoju nasz świat jest okrutny raz czy dwa noga się podwinie i życie się marnuje ciągnie się za toba. Szkoda człowieka starał się pomagać jako lekarz jednak sam pomocy nie dostał.

S. S.
1 rok temu

Szkoda dobry lekarz był

C.T. S.A.
1 rok temu

Wielka tragedia !!! To był człowiek o wielkim sercu. ! Wyrazy współczucia dla Jego Rodziców , brata i siostry.
Doktorze Grzesiu pozostaniesz w naszej pamięci ! 😪

25
0
Napisz co o tym sądziszx