OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Policjantów było więcej niż protestujących. Będzie powtórka

Ostrowskich policjantów było więcej od protestujących i dziennikarzy razem wziętych. Mowa o zwołanym spontanicznie proteście pod biurami parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości w związku z publikacją uzasadnienia wyroku Trybunału Konstytucyjnego dot. aborcji. Na przeciw biur przy ul. Wrocławskiej pojawiły się dwie osoby. Obecnych było czworo dziennikarzy. Najwięcej było jednak policjantów. 7 umundurowanych i 2 tzw. tajniaków.

Na grupie facebookowej próbowali zwołać się zwolennicy prawa wyboru w kontekście aborcji. Sugerowano by zabrać jajka i obrzucać biura parlamentarzystów. Policjanci, którzy śledzą uważnie grupę, postanowili zapobiec incydentom. Ku ich zdziwieniu pod biurami pojawiły się dwie osoby, które poza biernym staniem nie wykazywały żadnej agresji.

Aktualizacja:

Jedna z dotychczasowych organizatorek promuje następne wydarzenie. Zaprasza protestujących w czwartek na godz. 16 pod halę Arena.

https://fb.me/e/19OvGGlvU

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kaja
4 miesięcy temu

Mateusz a ile niepełnosprawnych dzieci wychowujesz? Czy ty wiesz o czym piszesz? Jeżeli kobieta rodzi upośledzone, niepełnosprawne dziecko to kończy się jej życie. W naszym kraju musi zrezygnować z całego swojego życia, aby się tym dzieckiem zajmować dzień i noc. Renta socjalna jest bardzo niska w stosunku do potrzeb takich ludzi;nie ma opieki wytchnieniowej; ośrodki dzienne w strefie marzeń.Pewnie jak widzisz w parku 70 letnia zniszczona kobietę , pchająca z trudem wózek z dwa razy cięższym od niej sliniacym się 40 letnim synem odwracasz wzrok. Na szczęście rzadko musisz bo tacy ludzie rzadko wychodza. Gdyby Państwo było za życiem staraloby się zaproponować realna pomoc i w ten sposób dawać alternatywę. Zostawienie kobiet samych sobie i zakaz to bardzo niehumanitarne postępowanie . Aha jakoś obrońcy życia nie bardzo są gotowi adoptować takie dzieci.

Mateusz
4 miesięcy temu

Można zapytać, o co walczą kobiety ? Jak by nie ubierać to w różne słowa i pokrętne argumenty, to przecież wszyscy wiemy, że chodzi o jedno… o możliwość zabijania……. A kogóż to chcą zabijać… Mówią, że własne dzieci…… Czy ktoś to będzie popierał ? Jeszcze nie dawno, było by to nie do pomyślenia….. Niestety lata prania mózgu, zrobiły swoje….. Dzisiaj wszystko jest możliwe….. Nawet własnych rodziców już zabijemy, mówiąc do tego takie brednie, że to dla ich dobra……

Zagraniczny
4 miesięcy temu

Do Ewa . Jesteś tak samo walnięta jak kaczor jak by Ci Rydzyk osraną dupe wystawił to byś mu wylizała . Za rządów PO tylu ludzi nie wyjechało za granice do pracy co za tych debili z pis . Wisi mi kto rządzi ale niech kościół nie wpierdziula się do polityki , pewnie stara jesteś i zgorzkniała i dajesz klerowi pół swojej emerytury a czarnuchy się bawią . A jak chcesz wiedzieć to ludzie zostawiają swoje rodziny i wyjeżdżają do pracy po ty by ich dzieci mogły się wykształcić i poczciwie żyć .

Do ewa
4 miesięcy temu

A ty się sprzedała za garść srebnikow

Ewa
4 miesięcy temu

Wy pajace obrazajac PIS, obrażacie większość Polaków. Rodzinom żyje się lepiej niż za (Po) jak się wam nie podoba to wypad za granicę.

Do Zenon PiS
4 miesięcy temu

Zenon PiS głupiś jak stołowe nogi. W dodatku szowinista (o ile wiesz co to znaczy). A może pijak, złodziej i damski bokser jak większość pisiorów. Weź lepiej miotłę i łopatę bo śnieg pada i idź ulice sprzątać, bo do niczego więcej się nie nadajesz tępoto.

×××××
4 miesięcy temu

Broniący tego gówna zwanego PiS są też gówno warci jak oni!!!!
PiS to znaczy Partia idiotów Sku*wieli!!!
Kaczyński to wrzód na dupie całego kraju!!!
Trzeba tą zaraze zwalczyć i usunąć!!!
Broniący tego idioty i reszty ścierwa pisiorskiego jesteście tak samo walnięci jak oni!!!
Glosowaliscie bo 500 plus i 13 emeryturę dali ale to my wszyscy będziemy spłacać te pieniądze!!!
Jesteście ślepi i omotani!!!
PiS Kaczyński i Rydzyk to szkodliwa zaraza dla Polski i całego świata!!!
Kaczor to jak Tramp i Orban same świry!!!
Polska podzielona na pół przez DEBILI z PiSu!!!
PiS🤮🤮🤮🤮 i Ci co są za nimi🤮🤮🤮🤮

kefir
4 miesięcy temu

Genialny ruch Breżniewa z Żoliborza! Kiedy już wielu ludzi przegląda na oczy, widzi że są robieni w wała z epidemią, że nie ma większego zagrożenia, kiedy otwierają swoje biznesy ratując się przez dobiciem przez bandytów pisowskich, kiedy nawet największe lemingi platfusowe zdejmują z fejsa durne wstawki “zaszczepię się w pierwszym możliwym terminie” , kiedy społeczeństwo tak podzielone zaczyna tworzyć zalążek wspólnego frontu przeciwko bandytom z PiS wtedy co się robi? Wyciąga się skrobanki. Stary, oklepany, znudzony gag, jak banan w niemych filmach Flipa i Flapa a jednak wciąż bawi! Wciąż działa. Rzuciły się szwadrony lewaków z jazgotem do ataku, rzuciły się bataliony moherów w obronie i się żrą, zapominając o kluczowych sprawach. Breżniew z kompanami zacierają łapska. Banda wyjątkowych szkodników ale przyznać trzeba – manipulacje mają opanowane doskonale!

To Ja Złodziej
4 miesięcy temu

Patrząc na tych debili rządzących to powiem , każdy lub jakiś procent policjantów z Ostrowskiej komendy pochodzi z wioski lub okolicy większości tych ludzi się zna wiec rozliczyć ich z działań jakie teraz podejmują będzie proste ale chuj będzie chujem . I tak jak pisze tęczowy rozliczy ich ktoś . Panowie policja patrzeć i nie słuchać tych co opowiadają wam bzdury . Po prostu zajechaliście za późno , już nikogo nie było , nie ma podstaw do wszczęcia interwencji . I takie tam , a co za tym idzie wszyscy was będą szanowali .

tęczowy
4 miesięcy temu

Polacy za parę socjalnych datków sprzedali swój rozum, wolność ,godność i przyzwoitość.  

26
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x