Siostry Salezjanki zbierają na halę sportową. Jest zbiórka

Szkoła prowadzona przez Siostry Salezjanki istnieje w Ostrowie Wielkopolskim już 20 lat. Siostry od wielu lat marzą o wybudowaniu hali sportowej z zapleczem technicznym dla swoich wychowanków, która byłaby być użytkowana i utrzymywana przez Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim. Obecnie w budynku mieści się szkoła podstawowa i liceum, do których uczęszcza około 800 uczniów. Od września 2020 r. przy szkole zostało otwarte także czterooddziałowe przedszkole.

Wszystkie te dzieła mają status placówek publicznych, dzięki czemu rodzice nie muszą płacić dodatkowo za edukację. Zespół Szkół prowadzony jest przez Zgromadzenie Córek Maryi Wspomożycielki (Siostry Salezjanki) Dom Zakonny. Przez cały ten czas czyniłyśmy starania, by zapewnić uczniom dostęp do bazy sportowej i wybudować przy szkole sale gimnastyczną. Wciąż jednak brakowało środków finansowych na ten cel.

Siostry założyły zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl. Celem jest zebranie 100 tys. zł. Na ten moment ponad 20 osób wpłaciło niemal 4 tysiące złotych.

https://zrzutka.pl/dwvahw

CZYTAJ  Pacjent podpalił łóżko. Powód szokuje

44 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kajetanowicz
1 rok temu

Czytając komentarze niektórych osób piszą bezrozumu ocenacie osoby nie znając faktów pisać takie obłudy i pogardę ,ja jako rodzic jestem niezmiernie dumny mojej dziecko uczesta do tej szkoły nikt nikomu nie narzuca siostry starają się organizują różnych sprawach do dzieciaków na salę dostały dofinansowanie dla siebie tego nie robią a tylko dobrocią dla dzieci nikt nie wie jakiej ktoś będzie sytuacji głupia złotówke nikt nie zbiednieje tyle na temat pozdrawiam bezmózgowców

olek
1 rok temu

w latach 50 XX wieku chodzilem do przedszkola do siostr elzbietanek horror,tlukly nas,kazaly kleczec z rekoma do gory itp

max
1 rok temu

petycje do rydzyka o dofinansowanie pisać !!!

Xyz
1 rok temu

Siostry dupodajki kanalje przebzydle do burdelu dla zwyrodnialcow z nimi

Ania
1 rok temu

Co to za żebrania. Chodzą tam dzieci rodziców którzy chcą płacić za naukę pociech niech więc fundują sale sportową dla dzieci. Zupełnie nie rozumiem takiej zbiórki. Jak się chce prowadzić szkołę to trzeba było dzieciom zapewnić salę. Słów brak na te ich ciagłą zebranie. Naprawdę wstyd. W dobie pandemii gdzie ludzie walczą o przetrwanie a niejednokrotnie i o życie one bez wstydu żebrzą o pieniądze na taki cel. Wstyd i jeszcze raz wstyd.!!!!!

Znawca tematu
1 rok temu

Fałszywe mordy one mają…

Gombrowicz
1 rok temu

Uczciwość i pokora wymalowane na twarzach.

Saruman
1 rok temu

Hahhaha dosłownie HIT roku:))))
Do normalnej pracy się zabierzcie. A nie ferie wakacje i 20 godzin tygodniowo a od ludzi co o 19 do domu wracają pieniądze brać.
Jak wam nie wstyd!!!
Wy i wasza edukacja. Do roboty!!!

Mama
1 rok temu

Watykan okupant Polski

Stefek
1 rok temu

Niech zbierają ,tylko dlaczego społeczeństwo ma płacić jeśli tam chodzą dzieci z bogatych domów,niech oni płacą a ogólnie to tam jest samo zło

44
0
Napisz co o tym sądziszx