OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Powiesił się w sylwestrową noc

W Nowy Rok zaangażowano do akcji poszukiwawczej grupę z Ostrowa Wlkp. Szukamy i Ratujemy. Wszystko za sprawą zaginięcia 27-latka, mieszkańca gminy Jarocin, który nie powrócił z sylwestrowej zabawy. Grupa SiR wezwanie o pomoc otrzymała przed godziną 13. Do akcji zaangażowano także lokalnych strażaków i policjantów z jednostki w Jarocinie.
Na ciało mężczyzny natrafiono o godzinie 17:29. Okazało się, że młody mężczyzna powiesił się. Nie wiadomo co wpłynęło na jego decyzję.
POLECANE NEWSY
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Taka sytuacja
10 miesięcy temu

Ja już się wieszałem w lesie na gałęzi ale gałąź się złamała i przeżyłem. Doszedłem do wniosku,że to znak od Boga i mam żyć dalej.

franek
10 miesięcy temu

ja jestem dzieckiem i też próbowałem się utopić w basenie ale kuzyni mnie wyciągnęli z wody

Bea
10 miesięcy temu

Nie hejtujcie człowieka,gdyby ktokolwiek przy nim był nigdy ,by tego nie zrobił.Brak wiary w ludzi, samotność i chwilowe załamanie.. popychają ludzi do takich czynów.Nie popełnia samobójstwa osoba o zdrowych zmysłach.Czesto jestem obecna wśród ludzi , którzy umierają i widzę jak bardzo chcą żyć.

Eryk
10 miesięcy temu

Zazdroszczę mu. Też zbieram się na odwagę. Ten świat to jedno wielkie gówno!

Kojak
10 miesięcy temu

Na pewno byl dobrym i wrazliwym czlowiekiem,bo tacy zazwyczaj odbieraja sobie zycie. A hieny cmentarne i bydlaki chodza po swiecie i maja sie dobrze.Dlaczego tak jest,ze dobry szybko schodzi z tego swiata a zly ma sie dobrze, zyje dlugo i zatruwa zycie innym?

3sty
10 miesięcy temu

Jeśli nikt go nie zrozumiał,to niech nie ocenia,tyle

Zelek
10 miesięcy temu

Nie miał na imię Adam.

ktos
10 miesięcy temu

Niech spoczywa w spokoju. Darujcie sobie hejt bo kazdego z nas to moglo spotkac… Moze ci co to spowodowali teraz poczuja sie niezrecznie.. Pokoj jego duszy [*]

Mazurek
10 miesięcy temu

Nastepny powiesił się przez cichodajke ,,cichodajki karma wraca.

Jurek
10 miesięcy temu

Kiedy kobiety zrozumieją że facet też ma uczucia

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x