Czy przeciwnicy szczepionki na COVID-19 mieli rację? Min. Zdrowia chce ograniczenia dostępu

Minister Zdrowia Adam Niedzielski w wywiadzie do tygodnika WPROST potwierdził, że rozważane jest ograniczenie dostępu do różnych usług dostępu dla niezaszczepionych na COVID-19. Niedzielski zdradził, że ci bez potwierdzonego zaszczepienia się mieliby ograniczony dostęp do usług medycznych. Zaznaczył, że nie dotyczy to usług medycznych ratujących życie.

Co na to przeciwnicy tej szczepionki?

„Szczepienie to tylko pretekst i narzędzie, a nie cel sam w sobie.

Chodzi właśnie o segregację, czyli to co już działa w Chinach pod nazwą Social Credit System.

https://pl.wikipedia.org/wiki/System_zaufania_spo%C5%82ecznego

Tylko, że w strefie wpływów amerykańskiej (obecnie większość świata), która do tej pory funkcjonowała jako tzw. „demokracja” wprowadzenie takiego system napotkałoby ogromny opór społeczny.

Do tego potrzebna była operacja psychologiczna, która ma 2 bodźce:
1. negatywny – strach przed „śmiertelnym” wirusem, ograniczanie wolności
2. pozytywny – nagroda w postaci przywilejów, większej wolności za zaszczepienie (szczepienie macht frei)

Tak naprawdę to nie zaszczepienie jest celem, ale przypisanie globalnego identyfikatora oraz przypisanie do jednej z 2 (ale tylko na razie) kategorii społecznej – 1-niezaszczepiony, 2-zaszczepiony.

Zaszczepienie jest tylko środkiem do kategoryzacji społeczeństwa zgodnie z Systemem Zaufania Publicznego.

Ci którzy śmieją się z teorii o „czipach Gatesa w szczepionkach” nie rozumieją, że chip jest tylko jednym z możliwych nośników identyfikatora. Wcale nie jest potrzebny.

To identyfikator i kategoria są pojęciami, które są groźne (byty informacyjne), a nie sam chip czy strzykawka.
To nie „czip Gatesa” jest groźny, ale system ID2020:
https://www.benchmark.pl/aktualnosci/nadchodzi-id2020-nowa-cyfrowa-tozsamosc-dla-kazdego.html

Bać można zacząć się dopiero wtedy, kiedy na lotniskach, w restauracjach, autobusach, sklepach … zaczną się pojawiać czytniki kodów QR, które będą segregować społeczeństwo i ograniczać wolność tym, którzy są w niższych grupach Systemu Zaufania Społecznego.

Ten system zapewnia Chinom przewagę w kontroli zasobów społecznych, więc aby im dorównać strefa amerykańska będzie musiała też go wprowadzić, aby nie przegrać starcia cywilizacji.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

Ale jak przekonać do tego „demokratyczne” społeczeństwo?
Bardzo prosto – stworzyć 2 kategorie, z których ta „poprawna” będzie miała 70-80% i wmówić tej kategorii, że dzięki oznaczeniu kodem QR będzie miała przywileje.

To gwarantuje, że wersja v1.0 Systemu Zaufania Społecznego będzie miała 70-80% poparcia.

Do tego właśnie jest potrzebne wyszczepienie 70-80% społeczeństwa, bo do walki ze „śmiertelną pandemią” wystarczyłoby zaszczepić tylko starszych i tych w grupach ryzyka (10-20%)

Dopiero później powstaną wersje v1.1, v2.0, gdzie będzie więcej kategorii ludzi i więcej reguł.

Ale cała infrastruktura czytników QR będzie już stworzona i nawet jeśli zaczną pojawiać się protesty, to już będzie za późno. Oto prawdziwy cel operacji pod nazwą „Cow-ID” (znakowanie bydła).”

Co ciekawe minister Zdrowia również powiedział, że rozważane jest wdrożenie kodów QR w telefonach komórkowych i w formie wydrukowanej dla osób bez telefonu komórkowego.

113 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ala
2 lat temu

Zgodnie z planami następuje depopulacja ludzi na globie poprostu ludzie słabi powymierają najsilniejsi przetrwają. Ma to związek z klimatem. Zatem nie przypadek to , że wybuchła w Chinach.

Koniec wolności
2 lat temu

Ludzie muszą być naprawdę niedoinformowani.To nie jest zadna.szczepionka!!!Nad szczepionką pracuje.się szereg lat,poddawajac ją laboratoryjnym testom w co najmniej czterech etapach.Sami widzicie,że jest to środek, ktory ma.nam dac dostęp do praw,ktore należą nam się od dawna.Wolnosc podróżowania, macierzynstwo(ostatnio nawet grają na uczuciach rodziców-zaszczepisz sie zobaczysz swoje dziecko).Albo się ludzie naprawdę obudzą i ujrzą o co w.ttm oszustwie chodzi,albo bedziemy spoleczenstwem,które od tej pory będzie mialo dostep do Wszystkiego,pod warunkiem ze przetestujesz na.sobie produkt firmy szczepionkowej.To jest faza testów i firma Pfizer właśnie testuje na ludziach swoj produkt.Od wyników testów zależeć będzie czy to będzie szczepionka.

kefir
2 lat temu

Po kroczku niepostrzeżenie znowu wszystko zmierza do dyskryminacji. Los los… Schneller schneller, deine szczepionka scheisse du keine szczepionka nie mieć ty nas okłamacz….. Schneller schneler pod prysznic!

Zobaczysz dziecko,ale musisz się zaszczepić
2 lat temu

Rodzice wcześniaków zostają włączeni do szczepień na etapie 0, żeby bez przeszkód mogli odwiedzać swoje dzieci w szpitalach. Priorytet w dostępie do szczepień musi wynikać ze szczególnego ryzyka i potrzeby a nie znajomosci lub statusu publicznego. pic.twitter.com/IchMiebp2X
— Adam Niedzielski (@a_niedzielski) January 3, 2021

To wszystko już wykracza poza normalny tok .Jeśli naprawdę ludzie się nie obudzą to za chwilę wezmą nam wszystko.i wszystko będzie uzależnione od zaszczepienia się.

kefir
2 lat temu

Przeciwnicy szczepionki nie mieli racji. Oni mają rację cały czas! Nie ma żadnej groźnej epidemii to wymysł medialny. Jeśli nie ma epidemii to po co szczepionka? Dla kontroli społeczeństwa. Wolność to juz była, teraz czas na hodowlę ludzi jak bydło. Bydło, tuczniki, warchlaki, nawet drób sie szczepi, czasami bykowcem przeciągnie po grzbiecie. Najgorsze scenariusze sci-fi i przepowiednie rozmaitych wizjonerów i szarlatanów zaczynają sie spełniać. Hołota sama chętnie do zagrody się daje zapędzać, nawet bykowca na razie nie trzeba używać. Janda się zaszczepiła! Heheheh

ken
2 lat temu

tu konstytucja nic nie pomoże tu trzeba kogoś z rządu do przykładu publicznie rozliczyć przez Polski niezawisły nie pisowski rząd

Ostatnio edytowany 2 lat temu by ken
Paweł
2 lat temu

Trzeba być kompletnym debilem, żeby rozważać zablokowanie ludziom dostępu do usług medycznych z powodu tego, że ktoś ma swoje zdanie i wolność wyboru zapisaną w konstytucji.

js
2 lat temu

A za kilka lat, będą kazali poddać się bezpłatnej i nieprzymusowej eutanazji wszystkim powyżej … roku życia. Jeżeli się nie podda tej dobrowolnej narodowej akcji – nie kupi nic do jedzenia, nie będzie podlegał leczeniu i nie będzie miał wypłacownej emerytury. O zakazie odwiedzin i wczasach nie wspomnę. Wybór należy do obywatela. PARANOJA.

Mira 62l
2 lat temu

Szumi powiedział wyraźnie: „Wygenerujemy zapotrzebowanie na szczepionkę” I to się właśnie dzieje…

ANKA
2 lat temu

„”Chodzi o to, by osoby nie korzystające ze smartfonów, mogły mieć go fizycznie przy sobie – powiedział minister”” —tooo ja już nie rozumiem!!!Po co mi smarfon skoro nie chcę z niego korzystać?! Dla szpanu,żeby pokazać że go mam? To zwykły idiotyzm!!!A tak poza tym ,to zabronią mi wizyt u lekarza rodzinnego? jak ja już od roku nie mogę się dostać na wizytę do niego?A te zdalne wizyty, to jak rozmowa z du… w nocy.Ona pierdzi ja słucham, aalbo ja słucham ona pierdzi, iiii obije nie wiemy o co chodzi w tej dyskusji! To jak rozmowa głuchego z niewidomym!

113
0
Napisz co o tym sądziszx