OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dzienny raport zakażeń – 1.01.2021

W piątkowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 11 008 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby potwierdzono 1249 nowe przypadki zakażenia. W Polsce 122 osoby zmarło z powodu COVID-19 i kolejne 278 z chorobami współistniejącymi.

Kalisz 24 osób i 1 zgon
powiat kaliski 17 osoba i 2 zgony
ostrzeszowski 11 osoba i 2 zgony
pleszewski 10 osoba i 2 zgony
krotoszyński 15 osób i 0 zgonów
ostrowski 40 osób, 1 zgon

W ciągu minionej doby wykonano 46,7 tys. testów.

45 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kurier
5 miesięcy temu

najwiecej ludzi umiera kiedy nasi bohaterowie pracuja bo kiedy maja wolne to statystyki spadaja lepiej omijac pomoc lekarska

tomy l.
5 miesięcy temu

Dziś nawet zabici w wypadku to przez koronawirusa.

dedert
5 miesięcy temu

Liczby to bełkot ile jest z pisowskiego koncertu i nie tylko podobno opieka zaszczepiona albo i ne więc w czym problem odwiedzin brak a ludzie umierają .hucpa i propaganda bez granic.

MARTA
5 miesięcy temu

Medycyna Rokefelera uprawia propagandę lekarzy MENDELE. Szczepienia tej medycyny mają wysterylizować ok. 70,% populacji światowej. Dlatego straszą i zabijają, nie leczą.

MARTA
5 miesięcy temu

Ja chciałabym znać prawdę ile osób zachorowało, ile umarło, bo jak na razie podają nam zakażenia w większością bezobiawowe. Pytaniehttps://s.w.org/images/core/emoji/13.0.1/svg/2757.svg czym diagnozują te zakażenia??https://s.w.org/images/core/emoji/13.0.1/svg/2049.svg Skoro testy nie są do diagnozowania.https://s.w.org/images/core/emoji/13.0.1/svg/2757.svg Jak badają zmarłych jakoby na Covid 19 skoro nawet większości nie zrobiono fałszywego testu https://s.w.org/images/core/emoji/13.0.1/svg/2049.svg A teraz drugie pytanie… Dlaczego w szpitalach jest dwie listy chętnych do zaszczepienia się. 1 dla lekarzy??? 2 dla reszty personelu. Czy i tym razem ta przekupna kasta lekarska chce oszukać społeczeństwo nieszczepiac się , ale szczepiavy innych biorąc https://s.w.org/images/core/emoji/13.0.1/svg/1f4af.svg zł od pacjenta. LEKARZE MENDELE znów w akcji.https://s.w.org/images/core/emoji/13.0.1/svg/2049.svghttps://s.w.org/images/core/emoji/13.0.1/svg/2049.svghttps://s.w.org/images/core/emoji/13.0.1/svg/2049.svg

Justyna
5 miesięcy temu

retoryki strachu ciąg dalszy. Za chwilę będą nas namawiać do szczepień – celebryci, kampanie… Kolejnym krokiem będzie zrzucanie z kolejne lockdowny na tych, którzy się nie szczepią. Żołnierze już dostali nakazy. Ja nie mówię, że COVIda nie ma, szczepionka też może będzie skuteczna. A może nie. Ja nie jestem anty-Covidowcem, ale jednak wolałbym, żeby producent szczepionek ręczył za swój produkt, a nie umywał ręce od skutków ubocznych…

L.
5 miesięcy temu

Już pojawił się artykuł. Że chcą zrobić ograniczenia dla osób co się nie zaszczepia. Nowy Rok i już zaczęli. Było to do przewidzenia. Żadnej branży nie odmroza dopóki 2 mln. Miesięcznie nie zaczną szczepic. I tak zrobią. Ludzie w końcu na ulice wyjdą bo dosyć już takiego czegoś. Zgnebic nas chcą.

Wirus
5 miesięcy temu

Na tą chwilę jest Was 37 komentujących. A taka ilość,to macie tyle do powiedzenia,co indyk przed niedzielą z rosołem na obiad. A ciągłe te same treści,to i czytających nudzą. Po 1,2 opinie.

tata
5 miesięcy temu

Przestańcie już kłamać – Wszyscy wiedzą że pandemia to mega ściema ! Wystarczyło obejrzeć sylwestra na Polsacie czy tvp i widać że pandemia to bzdura !

KWAZARR
5 miesięcy temu

Musi zejść przynajmniej 70% tego szczepionkowego gów…potem sami zobaczycie jak nagle spadnie zachorowalność,przecież to już od Marca było wiadomo czemu ten wirus ma służyć i kto za tym stoi….

45
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x