Podciął sobie żyły, ale anioły były w pobliżu

Pod koniec grudnia policjanci ostrowskiej komendy dostali zgłoszenie o próbie samobójczej. Natychmiast pojechali pod wskazany adres. Po szybkich ustaleniach dowiedzieli się, że w mieszkaniu jest mężczyzna, który podciął sobie żyły. Policjanci dostali się do mieszkania i udzielili 65-latkowi niezbędnej pomocy.
Kilka dni temu tuż przed godziną 9:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta mężczyzna podciął sobie żyły na ręce i mocno krwawi.

Dyżurny na miejsce skierował policyjne patrole. Policjanci Wydziału Kryminalnego w mieszkaniu zastali mężczyznę z ranami ciętymi w okolicach nadgarstków. Policjanci natychmiast rozpoczęli ratowanie jego życia. Na rany nałożyli opatrunek uciskowy tamujący krwawienie. Do czasu przybycia karetki monitorowali funkcje życiowe poszkodowanego i rozmawiali z nim, aby nie dopuścić do utraty przytomności. Następnie opatrzonego mężczyznę przekazali załodze karetki pogotowia, która udzieliła mu pomocy medycznej, a następnie przewiozła na obserwację do szpitala.

CZYTAJ  5-latek mógł umrzeć podczas kąpieli

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Oskar
1 rok temu

do bartek: Ty za to z całą pewnością jesteś debilem!

bartek
1 rok temu

albo mial tepy noz albo gesta krew

Ostrowiak
1 rok temu

Zamiast się cieszyć z faktu, że może na luzie i przede wszystkim legalnie robić zakupy od 10 do 12 to takie coś.

3
0
Napisz co o tym sądziszx