Policjantki zatrzymały złodziejki w galerii

W ubiegły weekend, dzielnicowe ostrowskiej Policji sierż. sztab. Joanna Michalak i st. sierż. Marta Wałęsa zatrzymały dwie kobiety podejrzewane o kradzież odzieży i artykułów drogeryjnych w galerii. 42 i 33-latka usłyszały już zarzuty kradzieży. Grozi im do 5 lat więzienia.

12 grudnia, policjantki pełniąc służbę w rejonie galerii otrzymały informację od jednej z pracownic drogerii, że chwilę wcześniej dwie nieznane kobiety ukradły artykuły drogeryjne. Policjantki ustaliły rysopis kobiet i rozpoczęły ich poszukiwania. Chwilę później, funkcjonariuszki zauważyły kobiety odpowiadające wizerunkowi sprawczyń. Policjantki natychmiast je zatrzymały. W trakcie kontroli policjantki znalazły w ich torbach odzież oraz kosmetyki. Okazało się, że kobiety okradły kilka sklepów na terenie galerii. Wartość skradzionych przedmiotów to ponad 1200 złotych.

Policjantki sprawdziły też telefony komórkowe należące do kobiet. Ustaliły, że telefon jednej z nich figuruje w policyjnych systemach jako utracony z powodu przywłaszczenia.

Dzięki interwencji dzielnicowych kobiety zostały zatrzymane. To mieszkanki Jarocina, w wieku 42 i 33 lat. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Skradziony towar powrócił na sklepowe półki.

CZYTAJ  Szybki sposób na kasę. Policja szuka sprawcy

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiak
2 lat temu

Nie bardzo rozumiem sensu pisania takich sensacji . . .
Przecież od tego jest Policja żeby m.in. łapać złodziei – równie dobrze można pisać o piekarzu, który upiekł chleb poprzedniej nocy czy kierowcy, który dowiózł towar w wyznaczone miejsce . . .

MILENKA
2 lat temu

A ja złapałem zlodziejkę z komendy kaliskiej Panią st.sierż Patrycje R. opierniczającą ludzi w sieci podając się za bitą dziewczynkę.Opierniczającą na fikcyjnych pokazach erotycznych.I ch.j żadny przełożony nie zainteresowany:(:(:(

M43
2 lat temu

Nazwisko „Wałęsa” zobowiązuje. 🙂

Mania
2 lat temu

Kradną na potęgę

Hejter hejterów
2 lat temu

Zabawne te komentarze piszecie, nie powiem, świetna zabawa, prawie że czuć ból jaki wam towarzyszy podczas pisania owych komentarzy

do Iza
2 lat temu

do Iza – jezeli jest policjantem to dostaje pełna miskę z taką robotę .
A co do Galerii to naprawdę sukces

Iza
2 lat temu

Mój maż też jest policjantem dziś zapuszkował ćpuna znęcającego się nad babcią może pan o Nim napisze.

Arek
2 lat temu

Z Jarocina przyjechały na darmowe zakupy 🤣🤣🤣

75thecrow
2 lat temu

Poszły ścigać ludzi za maseczki to chociaż się przydały i złapały złodziejki , wielkie mecyje za to do cholery mają płacone

Ja
2 lat temu

No to jest niesamowite. Policjant złapał złodzieja. Jakieś ordery by się przydały za taki wyczyn.

12
0
Napisz co o tym sądziszx