OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zaszczepisz się przeciwko SARS-CoV-2 w ostrowskim szpitalu

Wszyscy chętni będą mogli się zaszczepić przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 w ostrowskim szpitalu. Placówka znalazła się na liście 509 placówek w Polsce i wśród 43 szpitali w Wielkopolsce. Szpital w Ostrowie ma zebrać do 20 grudnia listę personelu medycznego i niemedycznego, który zamierza się dobrowolnie zaszczepić.

Na pierwszeństwo w szczepieniach mogą liczyć pracownicy aptek i przychodni. Po powyższej dacie dowiemy się jaki % lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu zamierza się dobrowolnie zaszczepić. Do tematu z pewnością wrócimy.

68 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nie wiem czy ó czy u
4 miesięcy temu

Pisiory będą szczepieni prosto w doopę. Podobno lepiej się przyjmuje.

Ola
4 miesięcy temu

Szybko ogarneli szczepioneczke na wirusa tak swiezego, ktorego dobrze nie znaja…a gdzie badania nad szczepionka? Testowanie?

kefir
4 miesięcy temu

Pisowcy nas w to g… wciągnęli więc niech pierwsi się zaszczepią, tylko przypilnować żeby dostali oryginalną miksturę a nie placebo. Z naszego podwórka wojewodę, Ławniczoka, Malągową, to główni wspólnicy Breżniewa z Żoliborza z ostrowskiego podwórka, a później platfusów, bo też szczekali od początku “pandemii” i kibicowali pisowcom.
A czy będą dobrowolne to się okaże. Już wydali nasze pieniądze na szczepionki nie pytając nas o zgodę na zakup. Dostaną polecenie to zrobią przymusowe, to nie sa ludzie którym na sercu leży dobro Polaków.

A.K
4 miesięcy temu

Do Ala
Piszesz żeby glupio nie komentowac bo są dobrowolne i zeby nie snuc przypuszczen , A widzisz sama już wymuszasz , piszac że ty się zaszczepisz a tych co nie zrobią tego wpuscisz do domu to co to jest jak nie wymuszenie czyli tez cos snujesz i przypuszcasz , możesz mi i innym wytlumaczyc dlaczego tak uwazasz ,przecież szczepienia są dobrowolne, nie mają na celu dzielic spoleczenstwa ,w naszym kraju jest wolnosc wyboru i słowa chociaż mocno ograniczane przez pseudo władze . Z góry dziekuję za konkretną inteligętna odpowiedź

Ala
4 miesięcy temu

Nikt nikogo nie zmusza, szczepienia są dobrowolne i po co głupio komentować i snuć jakieś przypuszczenia. Ja się napewno zaszczepie i nikt nieszczepiony do mojego domu nie wejdzie i odwrotnie. Na szczęście moja rodzina i znajomi są tego samego zdania więc problem mam z głowy.

win
4 miesięcy temu

Skromnie zapytam:czy rezydent pałacowy Anżej Duda da przykład i zaszczepi
się nową szczepionką czy ją najpierw podpisze na opakowaniu???
Przecież wiadomo,że błogosławiony organizm Anżeja odrzuci wszelką ingerencję
niepobłogosławioną substancją,zwłaszcza, jeśli na opakowaniu
będzie napis w obcych językach!Dlatego mam troskliwe wątpliwości.

seniortakaprawda
4 miesięcy temu

Ja poczekam jak szczepionka wpłynie na rządzących, może zmądżeją i służbę zdrowia, wreszcie otworzą przychodnie. Na razie pacjent jak “dziad proszalny” stoi pod drzwiami.

gb
4 miesięcy temu

Wierzycie w to że nasz rząd się zaszczepi tą szczepionką,to będzie -Placebo.

Mateusz
4 miesięcy temu

Niech się QrwY z PISU szczepią i ich wyborcy. I ci co od marca siedzą jak szczury w domu. WY-LAĆ i się szczepić.

Majk
4 miesięcy temu

Lepiej wzmocnić odporność (C1000 + D3) niż szczepić się na grypy, covidy itp.

68
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x