Dzienny raport zakażeń – 5.12.2020

Udostępnij
Tweet

W całej Polsce wykryto 12 430 przypadków zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Wielkopolska spadła na 3. miejsce z wynikiem 1195 osób. Z powodu COVID-19 zmarły 104 osoby, a z innymi schorzeniami współistniejącymi 398. Zmarło także czterech mieszkańców powiatu ostrowskiego.

Sytuacja w regionie:

Kalisz: 10

powiat kaliski: 5

ostrzeszowski: 11

pleszewski: 8

krotoszyński: 21

ostrowski: 31 i 4 ofiary COVID-19,

Wykonano 35,8 tys. testów.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Wiadomo co wyrzucił przez okno podczas pościgu
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do NWO POLAND
3 lat temu

czubek!

win
3 lat temu

Powinno martwić tylko jedno: ilość zgonów na dobę bo jeżeli przeliczymy ilość mieszkańców do ilości zgonów na dobę to jesteśmy codziennie w TOP 3 w Europie.
Oto owoce dzieła Przeora Bractwa Bęcwałów Wolskich, pana Dudy Andżeja.Ale 21,5 tys rząd PiS wyleczył!)))))-jak w kabarecie sp.Smolenia.

Marta
3 lat temu

Coś niebywałego 2020 grudzień nie ma innych chorób. Ludzie umierają tylko na Koronkę. Media i internet stworzył nowy ruch COVIDIANIE. Współczuję ludziom którzy wkręcili się w tę paranoję i dla nich liczą sie tylko raporty, słupki, zgony, zarażenia Koronkowe. Nie istnieje nic więcej, ciekawe czy jak kolejny rok 2021 będzie tak samo zrąbany jak 2020 czy ci ludzie się ogarną i otworzą oczy.

NWO POLAND
3 lat temu

Jak mówiliśmy tak zrobiliśmy. Przyszykujcie się na szczepienia i śmierć. COV21 już czeka. Od lutego dojedziemy Was tak, że wasze życie stanie się koszmarem i będziecie się szczepić bez oporu. Spokojnie nie panikujcie jak ilość zgonów będzie po tysiąc dziennie. Plan jest realizowany i mimo długodystansowego rozmiaru 25 lat, zredukujemy w Polen ilość niewolników do 15 milionów.
Do zobaczenia w piekle.

zymi77
3 lat temu

KREW NA RĘKACH ZA ŚMIERĆ TYSIĘCY NIELECZONYCH NA RÓŻNE CHOROBY LUDZI W CAŁEJ POLSCE MAJĄ: PIS, RZĄD, MORAWIECKI, KACZYŃSKI, DUDA i reszta Z PISOWSKIEJ BANDY DOKTORA MENGELE!!!…

5
0
Napisz co o tym sądziszx