OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Policjant zastrzelił się na komendzie (aktualizacja 2)

W środę wieczorem doszło do tragicznej śmierci na terenie komendy policji w Ostrowie Wielkopolskim. Funkcjonariusz Tomasz O. pracował w Wydziale ds. Walki z Przestępczością Gospodarczą. Został odnaleziony martwy z raną postrzałową.

Wczoraj po godzinie 19:00 na terenie komendy, w jednym z pomieszczeń służbowych zostały znalezione zwłoki jednego z funkcjonariuszy, z raną postrzałową głowy.

– Nasz kolega miał kilkunastoletni staż pracy. Był wyróżniającym się i zaangażowanym w pracę policjantem. Wśród kolegów i przełożonych cieszył się bardzo dobrą opinią. Dał się poznać jako odpowiedzialny i sumienny policjant.

Wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo, którego przyczyną mogły być sprawy osobiste.

Szczegółowe okoliczności tej tragedii badane są przez prokuratorów i zespół policjantów, którzy oddelegowani są do tej sprawy. – informuje rzecznik prasowy Małgorzata Michaś.

Policjant miał 43 lata.

45 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Buck
1 miesiąc temu

Problemy w ostrowskiej policji były i pewnie są od lat. Zaczęło się od Raczaka, tego co buty pogubił i pewnie trwa do dzisiaj. Są i jego następcy, którzy przejęli złe wzorce. Podwładnych ma się za nic… Brak empatii, szacunku i wiele innych cech, które powinny cechować przełożonych. Tak się dzieje, jak ktoś nie dorósł do sprawowania funkcji kierowniczych. Tak się dzieje, jak awansują tylko Ci co mają koneksje, “szerokie plecy”, a nie ludzie którzy na to latami pracowali. Niestety to środowisko zawsze miało z tym problemy. Myślę, że nie tylko sprawy osobiste, miały wpływ na tak
desperacką decyzję naszego kolegi, a co do zgłoszenia sprawy gdzieś wyżej do nie w tej firmie. Jeszcze się nie zdarzyło, aby nie pogrążono, tego co się przeciwstawił lokalnym układom. Jest to niestety problem ogólnopolski, dotyczy on całej policji nie tylko tej lokalnej, ale u nas jest on bardzo poważny. Byli już tacy co próbowali ale powieźli ich…

alfonsinio
1 miesiąc temu

nietylko bez butow ale jeszcze chyba kapelusza nie mial

Iza
1 miesiąc temu

Weszłam na stronę kpp Ostrów żadnej zmianki o śmierci kolegi- smutno.

Denner
1 miesiąc temu

To ten ze Śliwnik? Co bardzo mocno kochał żonę?

Krzysztof
1 miesiąc temu

Był specjalista od spraw gospodarczych dokopał się za głęboko i niechcący się zastrzelił tak pewna polska kasta załatwia interesy

Ktos
1 miesiąc temu

Zawsze sprawy osobiste, nigdy slubowe

***** ***
1 miesiąc temu

Do policjantów którzy tu komentują –Skoro jest taki problem w ostrowskiej policji to dlaczego tego nie zgłosicie gdzieś wyżej albo do tv oni szybciej sie tym zainteresują , ale do tego trzeba mieć odwage a odważni to jesteście przy wypisywaniu mandatów i jak przesłuchujecie jakiegoś przestraszonego dzieciaka .

Ty wiesz kto
1 miesiąc temu

K byl super gościem…. myślę że wiesz co cie spotka prędzej czy później prokuratura się domyśli

dd
1 miesiąc temu

rosyjska ruletka po godzinach

rud
1 miesiąc temu

od kilku lat w ostrowskiej policji jak widac po wydarzeniach ,jest jakiś personalny problem .
Nie ma kwartału aby o czymś nie pisano. Ta smierc to FINAŁ . Czas na reformy personalna w tym środowisku. Czas na zewnętrzne Kadry . Ryba zawsze smierdzi od głowy – cos w tym jest.
Myślę,że nawet inspekcja KWP to już za mało/

45
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x