OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Raport zakażeń – 29.11.2020

11 483 nowych przypadków wykazano w niedzielnym raporcie zakażeń. Wielkopolska jest na pierwszym miejscu z wynikiem 1574. W Polsce z powodu COVID-19 zmarło 46 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 237 osób.

Minionej doby wykonano 24,6 tys. testów.

W regionie sytuacja wygląda następująco:

Kalisz 25

powiat kaliski 17

ostrzeszowski 17

pleszewski 41

krotoszyński  41

ostrowski 70 i 0 zgonów z powodu COVID-19.

Liczba zakażonych koronawirusem: 985 075 / 17 029 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pinokio
1 miesiąc temu

Wirus jest w odwrocie ale szykujcie się na 3 falę start. 1 Luty 2021.

DO TEN
1 miesiąc temu

Szczepionki nie ma i nie było jest tylko w rządowych mediach TVPIS. W aptekach w większości kraju brak. Może była tylko dla POPISowych.

czytelnik2
1 miesiąc temu

Sejm zdecydował, że dodatki za pracę przy COVID-19 dostaną jednak tylko ci medycy, którzy zostali skierowani do pracy przez wojewodę. “Władza, która odbiera medykom dodatki za walkę z Covid-19 […] a jednocześnie lekką ręką daje ponownie 2 mld zł na rządową TVP, nie zasługuje na to, aby nami rządzić – skomentował marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

@Ten
1 miesiąc temu

Dodatkowy problem w tym że Urszula Dudziak uważa że kobiety nie powinny myć narządów intymnych. Więc nie bardzo da się korzystać z usług pań śmierdzących jak stare capy.

Ten
1 miesiąc temu

Szczepionka o ile będzie chyba że tak jak na grypę miało być pod dostatkiem w aptekach A nie ma to będą testować. Nikt nie wie jak zareaguje na szczepionke. Ponoć 2 dawki trzeba wziąć bo po 1 odporność spada. Był wywiad nie tak dawno w tv. Piosenkarka znana powiedziała że nie będzie się szczepic bo nie wie czy przeżyje. A jak będzie przymus w Polsce to się wyprowadzi.

A.
1 miesiąc temu

Co się dzieje że Ostrów ciągle góra. Czyżby w innych miastach mniej testow robili. Wprowadza strefy to my ciągle w czerwonej będziemy.

Medyczny
1 miesiąc temu

Nareszcie na pierwszym miejscu. Udało się, zapraszamy do nas wszystkich chorych, zajmiemy się wami. Piekło czeka na wasze dusze. Kasa musi się zgadzać.

anty systemowiec
1 miesiąc temu

Kiedy szczepionka wszystkie głupie dzbany i fani PISU oraz ci co się boją Virusa powinni być zaszczepieni aby jeszcze szybciej poumierali. Świat nie potrzebuje takich pionków.

covidionie
1 miesiąc temu

A gdzie covidianie z franklinowa ?
Tam są same covidowe zjeby, PIS zrobił im gówno z mózgu.
Siedzą posrani i czekają aż Virus zdechnie.
Haha śmieszna wiocha i śmieszni PISowcy.

jebac system
1 miesiąc temu

Dziękuje wam s****iele za cudowną reorganizację służby zdrowia, dzięki wam mój ojciec jest już u św. Piotra. Sprawa jest w prokuraturze – nie odpuszczę Wam sk***ele.

23
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x