OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Protest kobiet z Ostrowa i Kalisza. Policja zatrzymała auta

Po godzinie 17.00 wyruszyła kolumna aut w ramach strajku kobiet. Tym razem Ostrów połączył się z Kaliszem. Spod ostrowskiej galerii wyruszyło 11 aut. Protestujące pojechały małą prędkością w stronę Kalisza.

Jedna z organizatorek napisała, że forma protestu samochodami została wybrana dlatego, żeby “wk***ić więcej osób


W Biskupicach Ołobocznych policjanci zatrzymali auta z protestu. Policjanci pod pretekstem sprawdzenia czy kierowcy mają prawa jazdy i aktualne badania techniczne, udrożnili ruch na krajowej 25-ce. Po pewnym czasie auta ruszyły dalej i grupy z Kalisza i Ostrowa połączyły się.

37 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tęczowy
1 miesiąc temu

Homofobia, populizm i zaściankowy katolicyzm to cechy takich osobników pokroju …Joaquín Guzmán Loera

Joaquín Guzmán Loera
1 miesiąc temu

Ilość komentarzy stała się proporcjonalna do ilości bojówkarzy homocomando z piorunami na szyldach. Tak generalnie obserwując… Uczestnicy strajków to bóldupcy cierpiący łzy po kolejnych przepierdolonych wyborach. Nawet tęczowy Rafał ich nie poniósł w stronę poszukiwania tego co łączy, a nie dzieli. Dorośli zabierający swe dzieci na takie pikiety to dno i metr mułu. Zabranie dziecka na taką akcję jest równoznaczne z powiedzeniem dziecku prosto w oczy, iż jest niechcianym wypadkiem. Pyta.pl najlepiej zobrazował dzisiejszych lewych 🙂 Rere Kum Kum ochrona od skrzeku po żabę, mały bezbronny człowiek niech zdycha. W sumie to jest w tym trochę racji. Bojówkarze lewicy nie powinni się rozmnażać.

tęczowy
1 miesiąc temu

“Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem.
Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował.
Nikogo już nie było”.
Martin Niemöller

tęczowy
1 miesiąc temu

I kto stoi dziś tam, gdzie stało ZOMO?

Ostrowiak
1 miesiąc temu

Ogólnie kolejny raz się ośmieszyli i tyle, ale w sumie czego mądrego spodziewać się po osobach, które nawet nie wiedzą za czym protestują ?!
Otóż strajk nie jest po to żeby “wk****ć więcej osób” bo takim działaniem tylko zniechęca się normlane społeczeństwo do siebie i swoich postulatów/problemów – no właśnie, tylko jakich postulatów ?!
Ale czego oczekiwać od wyrzutków społeczeństwa bez własnego pomysłu na swoje życie ???
Poza tym jaka “organizatorka” takie pośmiewiska czytaj “strajki” haha, dobrze, że nikt nie traktuje tego na poważnie i ma tylko z tego bekę bo co ta garstka ludzi może więcej zrobić ?!
Może to 0,001 % społeczeństwa w skali kraju więc nikt ich nie traktuje poważnie, zdając sobie sprawę, że to po prostu w większości zwykli wykolejeńcy i tyle.

ola
1 miesiąc temu

Upadek policji .Wstyd

pytek2
1 miesiąc temu

Biedaki, tak was zbulwersowały te strajki , że nie zauważyliście , że seks oralny podczas powolnej jazdy samochodem to grzech ?

tęczowy
1 miesiąc temu

TAK TRZYMAĆ DROGIE PANIE A WSZYSTKICH ,,CHŁOPÓW” BEZ JAJ ZOSTAWIĆ DO PILNOWANIA DZIECI I DOMÓW !!!

Last edited 1 miesiąc temu by tęczowy
Edek
odpowiada  Magda
1 miesiąc temu

Muszę Pani pozazdrościć “rozumu”.
Bo ten prawdziwy rozum przyjdzie prędzej czy później przez tylek i plecy do głowy. Oczywiście za pomocą milicyjnej palki teleskopowej i niekoniecznie na takim proteście. Czego Pani serdecznie życzę

Mieciq
1 miesiąc temu

11 Aut z Ostrowa hahaha czyli max 55 osób przy homologacji 5osobowej tych pojazdów. Kod, KO, Po, SLD, Lewica w odróżnieniu od PiS nie mają nic do zaoferowania poza przewrotem ideologicznym i chęcią powrotu do władzy. Raz kolejny Mały Wielki Wódz zaorał opozycję hehe. Gdzie koszulki KONSTYTUCJA frajerzy? Chodzą i krzyczą “macie krew na rękach”. Otóż krew na rękach ma każda kobieta, która zabiła swoje dziecko. Strajk UPADŁ, a rząd wyjdzie z tego silniejszy.

37
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x