Wyrok za swastyki na ostrowskich budynkach

Adrian P. oskarżony o malowanie symboli nazistowskich został uznany winnym przez Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp. 23-latek namalował na elewacjach budynków m.in. sądu w Ostrowie znaki SS czy swastyki, a także inne propagujące faszyzm. Za to przewinienia Sąd wydał wyrok w postaci 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata.

Adrianowi P. udowodniono trzy przestępstwa w postaci nanoszenia na elewacje budynków trwałym środkiem kryjącym symboli propagujących nazistowski ustrój państwa w postaci m.in. swastyki i krzyża celtyckiego. Do zdarzeń doszło w 2018 r.

23-letni ostrowianin pozostanie pod dozorem kuratora i musi naprawić szkody. Wyrok jest nieprawomocny.

CZYTAJ  Eleganckie warunki dla uczniów

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jacek
2 lat temu

To cwekiskooo powinien dostawać po pysku za każdym razem skinek to kolega szuwara również rudego z fanatyka nazisty zamknąć smiecia

śmierdzi
2 lat temu

sram na GNLS

marianna
2 lat temu

wyrok śmieszny a kto zapłaci za odnowienie elewacji? Jakby miał sam zapłacić to drugi raz może by się zastanowił.

dramat
2 lat temu

Ironia losu ! Malować takie g&wna i uważać siebie za Polaka i patriotę ! Może jeszcze miał na sobie bluzę ze znakiem Polski Walczącej , kiedy to malował ?! Tępe &miecie

OVIA
2 lat temu

Dobry chłopaczyna a wy lewacy tyle wam zostało żeby tylko zaganiać na komisariat. Najwięksi konfidenci to lewactwo i każdy to wie.

Zelek
2 lat temu

Niech pomaluje sobie pokój

GNLS
2 lat temu

Lewactwo będzie jeszcze trząsło portkami . jeszcze zobaczycie kto rządzi w ostrowie wyzywają od konfidentów a sami pierwsi na psy lecą. ANTY B

ostrowianin
2 lat temu

dobra namalował, a pytanie kto teraz zamaluje te grafiti ? jak to jest takie złe to powinni zamalować

Prawy
2 lat temu

Ten chłopak jeszcze nie powiedział ostatniego słowa,zapewniam was lewactwo niech nie cieszy się przedwczesnie bo może tego pożałować gorzkooo.

Marek
odpowiada  Prawy
2 lat temu

Dobra nie zesraj się XD Adrian jedyne w czym jest dobry to łapaniu śliny Cygana w zęby. Jest cwelem, konfidentem i damskim bokserem.

Dżon
2 lat temu

No cóż wg prawicy sfastyka to symbol szczęścia więc nie ma się co dziwić że w państwie PiS rządzonym przez partię uważającą się za prawicę są takie niskie kary za rysowanie tych symboli.

18
0
Napisz co o tym sądziszx