OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Schronisko dla zwierząt za 5 mln zł

Międzygminne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim doczeka się wielkiej modernizacji. Władze Ostrowa Wielkopolskiego podczas piątkowej konferencji przedstawiły koncepcję tej inwestycji. Ma ona kosztować nawet 5 milionów zł.

+

W tej kwocie, podzielonej na lata 2021 i 2022, przewidywana jest generalna przebudowa budynku, dostosowując go do osób niepełnosprawnych, co w sumie jest już dzisiaj dostępne. Zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne, a wnętrze będzie ogrzewane pompą ciepła. Dodatkowo będzie funkcjonował system wentylacji z rekuperacją.

Ponadto powstanie kociarnia, wyczekiwana przez część społeczeństwa. Będzie także zamontowany plac zabaw i wybieg dla czworonogów.

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
6 miesięcy temu

To ma być schronisko, czy piękna galeria wystawowa?
Coś mi śmierdzi utopionymi pieniędzmi i ustawionym przetargiem na wykonanie :/

Last edited 6 miesięcy temu by Paweł
Marek
6 miesięcy temu

A dom starców czeka na cywilizowane warunki naście lat, bo to tylko dla ludzi jest

Mieszkaniec
6 miesięcy temu

Bardzo dobrze jestem za , skoro naród nie może zrobić porządku z takimi władzami ( chodzi o rząd ) to Pani Prezydent niech buduje przynajmniej zwierzaki będą miały fajnie .

CCC
6 miesięcy temu

Pani Prezydent wszystko pieknie ale pora sie zajac rzeczsmi ktorych nie widac i ktorymi nie pochwali sie pani podczas wyborów. Prosze niech pani sie zajmnie tym co juz mamy. Wybudowac to jedno ale tez trzeba to utrzymac w jakims stanie. Prosze pojezdzic do wszystkich szkól naszych dzieci i zapytac dyrektorow czego im potrzeba. Niech pani wejdzie do sal informatycznych-w szkołach w Ostrowie-przerazajace.Prosze wejsc do tych sal i niech włacza komputery a zobaczy Pani o czym mowa.Niech pani sama pojezdzi po rzeczach ktore za pani kadencji wybudowano. Szanuje prace ludzi na rzecz zwierzat ale 5 mln na schronisko przesada.Ile sprzetu by bylo za tyle pieniedzy.Inwestowac w przyszlosc naszych dzieci. Wiem ze to mało popularne ale…

Dominik
6 miesięcy temu

Przesada jesteśmy tak zadluzonym miastem i jeszcze kolejny wydatek przecinka na maksa. Klimek podaj sie do dymisji

Ala
odpowiada  Ala
6 miesięcy temu

Ale schronisko za 5 milionów….. kobieto!!!! Ludzie w szpitalach umierają!!!!!

Sali
odpowiada  mruczek
6 miesięcy temu

Ten pan ma wyraźnie problemy z poczuciem własnej wartości,nastrój poprawia mu gnębienie inny ,nie tylko osób związanych ze schroniskiem.w dawnej Polsce mówiono o takich pieniacz.myślę,że gdyby przełożeni zaczęli się interesować tym ,co robi w godzinach pracy/wystarczy przejrzeć służbowy komputer/mogliby się zdziwić.poza tym wykorzystywanie drukarek i papieru docelów prywatnych nie jest w porządku.życzę pani zdrowia i zdrowego rozsądku

Kajtek
6 miesięcy temu

Brawo pani Prezydent , wielkie brawa, oby ta kociarnia powstała jak najszybciej .Biedne te koty marzną siedząc w krzakach , w parkach pod krzakami. W takim razie czekamy na kociarnie oby jak najszybciej .powstała.

mruczek
6 miesięcy temu

I znowu w niedzielę do schroniska przyjedzie uśmiechnięty /fałszywie / pan t. lub jego świta ze stowarzyszenia na przeszpiegi, a następnie przez cały tydzień jak dzieci będą dowalać kolejne wypociny na fb na schronisko, dziecinada ala t., dno i kilo mułu

Ala
odpowiada  Samba
6 miesięcy temu

Samba masz rację. Niech idą zobaczą jak wyglada schronisko. Odzywają się zapewne nigdy nie byli. Szkoda nerwów. Kto był w schronisku wie doskonale że ten remont był już dawno potrzebny. A kociarnia już kilka lat temu była obiecana.

29
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x