Szczenięta porzucone pod parafią

„Przychodzą takie dni, że już nawet nie mamy sił płakać czy krzyczeć. Ten tydzień zdecydowanie do nich należy. Najpierw trafiła do nas mama z 7 szczeniakami. Potem kolejny oczerniający nas i naszą pracę wpis na fb, a dzisiaj rano na dobicie: najpierw rano 3 tygodniowy szczeniak, który nawet jeść nie potrafi, zapchlony do granic możliwości, wyrzucony gdzieś na działkach, a po południu 10 szczeniaków wyrzuconych jak śmieci -uwaga gdzie?? Pod plebanią księdza w Wysocku Wielkim. Tak po bożemu…” – napisano na stronie schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wlk.

+

„Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, by zabrać małe, ledwo chodzące, pijące tylko mleko mamy piesinki, wsadzić je do skrzynki związanej sznurkiem i wywalić pod figurą Matki Boskiej. Boże Ty widzisz i nie grzmisz?? Nie..Ty nie grzmisz, ale ja będę grzmieć a ciebie prędzej czy później znajdę!🤬🤬🤬 Nie dałeś im podły człowieku żadnych szans: za szybko zabrane od mamy, od której z mlekiem dostawały ważne dla ich zdrowia przeciwciała. Ledwo chodzące, płaczące, szukające mamy, jej ciepła i opieki. Ryczeć się chce.

My się nie poddajemy: musimy uratować te biedy, bo nie zasłużyły na to co z nimi zrobiono. Ale jest nas za mało na taką ilość szczeniąt. Dlatego jeden już trafił na tymczas. Szukam kolejnych wspaniałych domów, które przygarną szczeniaki do odchowania tak by można je było zaszczepić i oddać do adopcji -czym się zajmiemy my. Ostrów i okolice Ostrowa. Pokażcie, że możemy liczyć na Wasze wsparcie. One same nie dają sobie rady 722333376” – czytamy dalej.

POLECANE NEWSY

35 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
35
0
Napisz co o tym sądziszx