OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Drugi dzień poszukiwań mężczyzny. Znaleziono auto

Drugi dzień trwały poszukiwania zaginionego 72-letniego mieszkańca Topoli Małej. W akcji brało udział około 30 policjantów i ponad 20 strażaków. W akcji brali też udział ratownicy grupy Szukamy i Ratujemy.

+

Poszukiwania rozpoczęto w poniedziałek popołudniu, kiedy jeden z członków rodziny zauważył porzucony pojazd mężczyzny. Samochód znajdował się w głębi lasu. Do przeszukania wyznaczono kilkadziesiąt obszarów. Całość na powierzchni 2 kilometrów kwadratowych.

Wtorkowe poszukiwania rozpoczęto o godz. 7 i przerwano około godz. 14. W tej chwili poszukuje już tylko grupa SiR. Policja prowadzi własne czynności śledcze.

Trwają intensywne poszukiwania 72-letniego mieszkańca Topoli Małej. W akcję zaangażowano kilkadziesiąt osób.

Od wczesnych godzin porannych nasi strażacy uczestniczą w poszukiwaniach zaginionego w ubiegłą sobotę 72-letniego mieszkańca Topoli Małej. Mężczyzna w sobotę (14.11) około południa wyjechał z domu szarym Citroenem C1 o numerach POS87655. Na miejscu tereny Nadleśnictwa Antonin przeszukują strażacy OSP i PSP, policja oraz ratownicy Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej Szukamy i Ratujemy- napisali Strażacy z OSP Przygodzice.

Zaginął 72-letni mieszkaniec Topoli Małej. W sobotę (14.11.2020) koło południa wyjechał samochodem Citroen C1 (rocznik 2011) o numerach rejestracyjnych POS 87655. Samochód koloru czarnego/szarego.

Samochód, jak i osoba zaginiona może znajdować się w terenie leśnym lub w jego pobliżu.

W przypadku zauważenia prosimy powiadomić policję pod numerem alarmowym 112. Zgłoszenia można również dokonać do ratownika dyżurnego Szukamy i Ratujemy – 731 112 113.

POLECANE NEWSY
23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
23
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x