OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wandalizm w parku. Zniszczono szereg przedmiotów

W zeszłym tygodniu Park Natury w Odolanowie po raz kolejny padł łupem wandali. Nieznani sprawcy w piątek, dnia 06.11.2020 r. połamali ławki znajdujące się wokół fontanny Neptuna. Jednak to co stało się w miniony weekend przeszło wszelkie pojęcie.

+

Oprócz zniszczenia ławek, chuligani postanowili wrzucić je do fontanny wraz z dużą ilością kamieni, które okalały okoliczny skalniak z kwiatami. Zdewastowano także ławki w „altance miłości a część desek wrzucono do okolicznego stawu. Wandale nie oszczędzili także płotu wokół placu zabaw. Pracownicy, którzy dbają o utrzymanie porządku W Parku Natury, poinformowali nas także o próbach włamania do szopki w której trzymają narzędzia do pracy. Niszczenie mienia w Parku Natury to temat, który regularnie nagłaśniamy jednak jak na razie oprawcy niewiele sobie z tego robią. W październiku ubiegłego roku zerwali instalację odgromową zainstalowaną na dachu wigwamu.

Burmistrz Gminy i Miasta w Odolanowie wyznaczył nagrodę w wysokości 1000 zł za wskazanie sprawców ubiegłotygodniowych aktów wandalizmu.

POLECANE NEWSY
32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
32
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x