OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ostrowski szpital dramatycznie prosi o pomoc

Z dramatycznym apelem o wsparcie finansowe zwraca się Dyrekcja ostrowskiego szpitala. Ewentualne środki z publicznej zbiórki szpital chce przeznaczyć m.in. na zakup respiratorów do tworzonego kolejnego oddziału chorych na koronawirusa.

+

– W związku z dramatyczną sytuacją epidemiologiczną, ponownie zwracam się do Państwa o wsparcie finansowe szpitala. W szpitalu jest utworzonych 65 łóżek dla pacjentów z COVID 19, w 10 łóżek intensywnej terapii. Wszystkie stworzone do tej pory łóżka dla pacjentów są zajęte, a chorych przybywa w zastraszającym tempie – pisze Dariusz Bierła Dyrektor ostrowskiego szpitala.

Z myślą o tych pacjentach przygotowujemy kolejnych 60 łóżek.

Bez Państwa wsparcia finansowego stworzenie i wyposażenie tak dużego oddziału przekracza możliwości finansowe Szpitala. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu i aparatury medycznej, w tym przede wszystkim łóżka dla pacjentów, kardiomonitory, respiratory oraz środki ochrony indywidualnej.

Wpłat można dokonywać na specjalne subkonto utworzone w ostrowskim szpitalu:
Bank PKO BP

Nr konta 78 1020 2212 0000 5002 0375 7184

Prosimy o wpisanie tytułu przelewu: darowizna KORONAWIRUS

Jeśli będą mieli Państwo pytania w sprawie przekazania darowizny prosimy o kontakt:
Alina Tomaszewska – Główna Księgowa nr telefonu: 603 860 720

Z góry serdeczne dziękujemy wszystkim Państwu – darczyńcom prywatnym oraz firmom za wyciągnięcie pomocnej dłoni w tym trudnym dla Wszystkich czasie.

Z wyrazami szacunku
Dyrekcja Szpitala

POLECANE NEWSY
94 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
94
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x