Paweł Rajski pokonał koronawirusa

Udostępnij
Tweet

Ostrowski starosta Paweł Rajski pokonał koronawirusa SARS-CoV-2. O północy zakończył domową izolację i może wrócić do pracy na rzecz mieszkańców.

+

Na swoim fan page napisał: „Kochani, dziękuję za wszystkie życzenia i gesty wsparcia od kiedy zachorowałem na koronawirusa. (…) Mam nadzieję, że od przyszłego tygodnia będę mógł wreszcie wrócić do pracy!

W moim przypadku, dzięki Bogu ale także pewnie dzięki armii życzliwych wokół osób, choroba przebiegała łagodnie. Nie miałem gorączki i co najważniejsze niewydolności oddechowej. U mnie objawiły się tylko utrata węchu i smaku. Ale nie wszyscy mają tyle szczęścia! Sytuacja każdego pacjenta może się diametralnie zmienić w ciągu jednego dnia. To wyjątkowo nieobliczalne i nieprzewidywalne schorzenie. Tu nie ma reguły!

Bądźcie więc ostrożni, stosujecie maseczki, utrzymujcie dystans, przestrzegajcie zasad higieny. No i najważniejsze cieszcie się życiem, bo ono składa się z tych drobnych codziennych spraw, których wartość tak naprawdę dostrzegamy w obliczu choroby. Raz jeszcze dziękuję!”

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Pierwsza kolizja na nowym Rondzie Bankowym
Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
28
0
Napisz co o tym sądziszx