OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Przeniosą punkt poboru wymazów spod szpitala

Przeniosą punkt poboru wymazów spod szpitala

Kontrowersyjny punkt poboru wymazów zostanie nareszcie przeniesiony w nowe miejsce. Przez ostatnie tygodnie chętni do przebadania się na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 stawali autami na chodniku, zatoce autobusowej i pasie do skrętu w prawo z Alei Słowackiego w Limanowskiego. Powodowali zamieszanie i zagrożenie w bezpieczeństwie ruchu drogowego.

+

W końcu dyrekcja szpitala we współpracy z władzami miasta doszły do porozumienia. Punkt zostanie przeniesiony na parking przy stadionie miejskim. Jest tam duża przestrzeń umożliwiająca zaparkowanie auta. Przeniesienie nastąpi na początku przyszłego tygodnia, ponieważ w weekend odbędą się zawody żużlowe bez publiczności.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Nie żyje wędkarz porażony prądem
56 komentarzy
56
0
Napisz co o tym sądziszx