OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Koronawirus na szpitalnej anatomii

Koronawirus na szpitalnej anatomii

Kolejne ognisko zakażeń koronawirusem pojawiło się w ostrowskim szpitalu. Tym razem w budynku, gdzie przeprowadzane są sekcje zwłok oraz funkcjonuje laboratorium anatomiczne zakażone są 4 osoby. Służby czekają na wynik piątej osoby.

+

Decyzją odpowiednich służb ten segment szpitala został wyłączony z użytkowania.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Rozpoznał go ochroniarz. W plecaku miał świeżo skradziony towar
17 komentarzy
17
0
Napisz co o tym sądziszx
×