Bliski finał budowy statku z rozbieranego domu. Prośba o pomoc

Udostępnij
Tweet

Dobiega końca budowa statku przy wykorzystaniu drewna i innych elementów zabranych ze starego domu. W ten sposób mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego spełnia swoje marzenia, a my możemy mu w tym pomóc. Ale nic za darmo, bo dla darczyńców przygotowana jest nagroda w postaci rejsu z kapitanem  Andrzejem Jungstem.

+

Opis ze strony zbiórki:

W sierpniu 2018 Bolek Milewski zaprosił Tadzia Biegańskiego i mnie na spływ jego łodzią z Narwii nad Notecią do Konina. Myślałem, że to będzie nudne, ale było tak cudownie, że 3 dnia zaczęliśmy z Tadziem planować jak zbudować łódź aby emeryturę spędzić na wodzie…

Natychmiast po powrocie przystąpiliśmy do budowy. Tadziu kupił żywicę i włókno szklane, a ja zacząłem budowę. Nie chciałem go upubliczniać, zdecydowaliśmy się dopiero w marcu.  Spowodowało to burzę medialną, ale na szczęście koronawirus uchronił mnie przed najazdem turystów <śmiech>.

Wszyscy pytają kiedy wodowanie, media i znajomi. Do końca września łódź będzie gotowa, ale na transport nie mam kasy. Przyda się Wasza pomoc. Planuję zwodować „dom” na Jeziorze Ślesińskim w Koninie, aby stamtąd mieć wolną drogę w każdą stronę Europy.

Chcę w przyszłości organizować rejsy dla rodzin z dziećmi, łódź będzie do tego dostosowana.

Promocyjna sprzedaż voucherów na podróże ze mną zaczyna się już teraz w formie nagród za wpłaty,  gdyż nie mam na transport łodzi z Gorzyc Wielkich do Konina.

Kliknij i zobacz jak pomóc i jednocześnie zafundować sobie rejs tym oryginalnym statkiem:

https://zrzutka.pl/rtucn5

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
29
0
Napisz co o tym sądziszx