OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ukradł puszkę z pieniędzmi ze zbiórki charytatywnej

Policjanci Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi należącej do fundacji charytatywnej. Puszka została skradziona w jednym z ostrowskich sklepów, a złodziej wzbogacił się o około tysiąc złotych.
Bardzo często w sklepach można spotkać puszki należące do różnych fundacji charytatywnych, prowadzących zbiórki pieniędzy na rzecz osób potrzebujących. Zebrane w ten sposób pieniądze wspomagają chore dzieci czy osoby żyjące w ubóstwie.

+

Okazuje się, że nie wszyscy są w stanie uszanować ten szczytny cel. Do grona potrzebujących postanowił zaliczyć się 37-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Jego potrzeby wynikały jednak z chęci łatwego i szybkiego zysku. 7 września br., mężczyzna w jednym z ostrowskich sklepów skradł puszkę z pieniędzmi, w której mogło się znajdować około tysiąc złotych.

Dzisiaj, kryminalni ostrowskiej komendy ustalili, że sprawcą jest 37-latek z Ostrowa Wlkp. Złodziej został zatrzymany. Policjantom wyjaśniał, że pieniądze przeznaczył na potrzeby życia codziennego.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Teraz może mu grozić 5 lat więzienia.

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x