OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Policjant wystąpi w telewizyjnym show

Policjant ze skalmierzyckiego komisariatu wystąpi w telewizyjnym show “Ninja Warrior Polska” – to program, w którym rywalizują ze swoimi słabościami fizycznymi zarówno mężczyźni jak i kobiety. Do pokonania mają tor przeszkód. Najlepsi muszą wykazać się siłą, sprężystością, zwinnością i wytrzymałością. 8 września we wtorek na antenie Polsatu wystąpi Przemysław Musielak, na co dzień dzielnicowy.

+

Przemysław Musielak pełni służbę w policji jako dzielnicowy na terenie gminy Nowe Skalmierzyce. Jego rewir obejmuje miejscowości: Boczków, Gniazdów, Biskupice, Kotowiecko, Głóski, Żakowice, Pawłów, Trkusów, Skalmierzyce. Stwierdził i stara się przeciwdziałać następującym zachowaniom:

– grupowanie się młodzieży w godzinach popołudniowych i wieczornych na terenie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Nowych Skalmierzycach, gdzie dochodzi do zakłócania ładu i porządku publicznego oraz zaśmiecania.

Największe życiowe osiągnięcie Przemysława Musielaka?

Przemek w 2017 roku przebiegł w Barcelonie maraton, pokonując 42 km. Następnie jeszcze bardziej zaangażował się w treningi i po krótkim czasie dostał się do polskiej czołówki zawodników serii Ninja. Zapraszamy do oglądania.

POLECANE NEWSY
12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x