Tłukli dzieci młotkiem – zapadł kolejny wyrok

Psychicznie i fizycznie, zdaniem Sądu Rejonowego w Ostrowie Wlkp., miało znęcać się małżeństwo nad dziećmi. Te zostały wcześniej wzięte pod opiekę przez rodzinę zastępczą. Po ponownym rozpatrzeniu sprawy przez Sąd I instancji, zapadł wyrok 5 lat pozbawienia wolności.

+

Okrutny proceder znęcania miał trwać od 2009 aż do 2013 roku. Mężczyzna z kobietą mieszkali w budynku wielorodzinnym przy ul. Waryńskiego. Dramat ujrzał światło dzienne podczas rozmowy jednego z dzieci z pedagogiem szkolnym.

Były ksiądz i niedoszła zakonnica postanowili zaopiekować się czwórką dzieci. Przez ten czasie tłukli je młotkiem, znęcali się poprzez przywiązywanie ich do kaloryfera czy straszono wywiezieniem do lasu. Pierwotnie Państwo G. usłyszeli wyrok 5 lat pozbawienia wolności. Po odwołaniu się, Sąd Okręgowy nakazał ponownie rozpatrzyć sprawę. Ostrowski Sąd ponownie wydał wyrok 5 lat bezwzględnej kary więzienia. Dodatkowo przez 15 lat nie mogą pełnić jakichkolwiek funkcji związanych z edukacją lub opieką nad osobami małoletnimi. Wyrok jest nieprawomocny i małżeństwo może znów się odwołać od wyroku.

Sprawa doczekała się także reportażu dźwiękowego

https://www.ostrow24.tv/news/126462-tlukli-dzieci-mlotkiem-mrozace-krew-w-zylach-fakty-reportaz.html

POLECANE NEWSY
41 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
41
0
Napisz co o tym sądziszx