Policjanci uratowali wisielca przy ul. Wolności

Udostępnij
Tweet

Policjanci Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy uratowali 31-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Desperat zamknął się w swoim mieszkaniu w kamienicy przy ul. Wolności w Ostrowie Wielkopolskim.

+

Policjanci wyważyli drzwi i zdjęli pętle z szyi mężczyzny. Błyskawiczna reakcja funkcjonariuszy zapobiegła tragedii. Policjanci przekazali 31-latka załodze pogotowia ratunkowego.

Kilka dni temu, po godzinie 19:00 do dyżurnego wpłynęło zgłoszenie o targnięciu się na swoje życie przez mężczyznę. Na miejsce pojechali szybko policjanci Wydziału Prewencji sierż.sztab. Wiesław Sołtysiak i post. Dariusz Kobusiński. Gdy dojechali na miejsce zdarzenia zastali zgłaszających, którzy poinformowali, że mężczyzna wysłał sms, z którego miało wynikać, że podejmie próbę samobójczą. Policjanci natychmiast pobiegli pod wskazane mieszkanie. Mężczyzna nie otwierał drzwi, dlatego też policjanci postanowili je wyważyć.

Gdy wbiegli do środka zauważyli mężczyznę który nie miał oznak życia. Funkcjonariusze w ostatniej chwili zdjęli 31-latkowi pętle z szyi. Mężczyzna zaczął oddychać i odzyskał przytomność. Po chwili na miejsce dotarło pogotowie ratunkowe.

Funkcjonariusze monitorowali czynności życiowe mężczyzny do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego. 31-latek trafił pod opiekę lekarzy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wypadła z drogi. To nie jej wina?
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
18
0
Napisz co o tym sądziszx