OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Będą manifestować pod kurią

Dość zabawy w chowanego! Film dokumentalny braci Sekielskich obnaża sojusz tronu i ołtarza chroniący księży-pedofilów. Od przenoszenia sprawców z parafii do parafii po tajne wytyczne dla prokuratorów zachęcających do ignorowania przypadków kościelnej pedofilii. A w tym wszystkim, niestety, Kuria Diecezjalna w Kaliszu ogrywa swoją ponurą rolę.

+

Okażmy swoją solidarność z ofiarami księży-pedofilów i pokażmy, że cała Polska patrzy na sprawców. Hierarchowie i politycy bawią się w chowanego?

Spotkajmy się w niedzielę, 21.00, na ul. Widok 80, pod budynkiem Kurii Diecezjalnej. Przynieśmy świeczki i pokażmy, że to, co oni chcą ukryć w ciemnościach, my oświetlimy, żeby już nigdy nie pozostało w ukryciu, żeby sprawcy nie pozostali bezkarni, a ofiary bez zadośćuczynienia.

Ważne!

Pamiętajmy proszę o nadal panującej w Polsce pandemii! Prosimy, aby wszyscy którzy przybędą mieli maseczki/przyłbice i rękawiczki. Pamiętajmy również o zachowaniu dystansu (system “kolejkowy”, 1,5m odstępu między ludźmi) – informują organizatorzy wydarzenia Natalia Dolak oraz Miłosz Kopica.

41 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
41
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x