OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Kolejny pacjent z koronawirusem w ostrowskim szpitalu

Kolejny pacjent z koronawirusem w ostrowskim szpitalu

Kolejny przypadek pacjenta z koronawirusem został stwierdzony w ostrowskim szpitalu. Tym razem był to 73-letni mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego, który przebywał na oddziale chirurgii w pomieszczeniu typu izolatka.

+

Przywieziony został 2 dni temu z problemem kończyny dolnej. Dzisiaj po uzyskaniu dodatniego wyniku podjęto decyzję o jego przewiezieniu do poznańskiego szpitala zakaźnego.

Już od samego początku, kiedy trafił do szpitala, był traktowany jako pacjent potencjalnie zarażony. Personel obsługiwał go w pełnym stroju ochronnym. Nie ma potrzeby zamykania oddziału poza dezynfekcją izolatki.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Kobieta zmarła nagle na targowisku
35 komentarzy
35
0
Napisz co o tym sądziszx
×