OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Rolnik spod Ostrowa wystąpi w programie “Rolnik szuka żony” (aktualizacja)

Rolnik spod Ostrowa wystąpił w programie “Rolnik szuka żony” wyemitowanym na TVP1 o godz. 21:20. Był to zerowy odcinek 7 sezonu, w którym zaprezentowano kandydatów szukających drugiej połówki. Jednym z nich był Dawid z Będzieszyna.

+

Dawid ma 29 lat i mieszka i pracuje w województwie wielkopolskim. Swoje gospodarstwo prowadzi wspólnie z rodzicami. Jego pasją są nowinki technologiczne, stara się cały czas modernizować gospodarstwo i jest naprawdę dumny z bycia rolnikiem.

Dawid ma 176 cm wzrostu i jest szczupłym, wrażliwym mężczyzną o niebieskich oczach. Bardzo lubi pomagać innym (jest naczelnikiem lokalnej OSP), ale jak dotąd przez życie idzie sam. Kiedyś wierzył, że znalazł już kobietę swojego życia. Zawód, którego wtedy doświadczył był dla niego bardzo bolesny i sprawił, że na długo nie mógł otworzyć się na nowe znajomości. Teraz chce definitywnie zamknąć tamten rozdział i poznać kogoś, kto go pokocha i nigdy nie zawiedzie. Jej wygląd nie jest dla niego najważniejszy, ważne jest natomiast, by miała poczucie humoru, była osobą otwartą, energiczną i kochała tańczyć – tak jak on. Dawid pochodzi z rodziny katolickiej, dlatego bardzo zależy mu, aby ze swoją wybranką mógł wziąć ślub kościelny.

Myślisz, że może to być mężczyzna, którego szukasz? Nie czekaj! Pisz! Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Dawid”.

Po odcinku zerowym nastąpi długa przerwa spowodowana epidemią koronawirusa.

87 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
87
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x