OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pili alkohol podczas pandemii. Ostrowska policja przerwała spotkanie

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego, 26 marca interweniowali wobec grupy osób, która świadoma obowiązujących ograniczeń wprowadzonych z uwagi na pandemię koronawirusa, spotkała się w rejonie żłobka w Ostrowie Wlkp. Policjanci, wobec tych osób skierowali do sądu wnioski o ukaranie.

+

Ostrowscy policjanci w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców regionu każdego dnia apelują, aby nie narażać siebie i swojej rodziny na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem i pozostać w domach.

Nie wszyscy jednak są odpowiedzialni, 26 marca, siedmioro mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego nie przejęło się nowymi zasadami bezpieczeństwa i postanowiło spotkać się przy alkoholu w rejonie jednego z przedszkoli na terenie miasta.

W tym „towarzyskim” spotkaniu uczestniczyły dwie kobiety w wieku 22 i 32 lat oraz pięciu mężczyzn w wieku 24-35 lat. Osoby te zachowały się bardzo nieodpowiedzialnie. W rozmowie z policjantami, jeden z mężczyzn oświadczył, że chętnie przyjmie karę od sądu. Teraz za swoje bezmyślne postępowanie poniosą konsekwencje. Policjanci, wobec tych osób skierowali do sądu wniosku o ukaranie.

Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest, aby być odpowiedzialnym i nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem.

30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
30
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x