Ostrowianin włamywał się do domów

Kryminalni z Ostrowa Wielkopolskiego wyjaśnili sprawę kradzieży i kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych. Zatrzymany został 58-letni mężczyzna. Straty jakie spowodował swoim przestępczym działaniem szacowane są na kwotę 17 tysięcy złotych. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje kare pozbawienia wolności od roku do lat 10.

+

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież i kradzież z włamaniem do domów jednorodzinnych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. 12 lutego br. sprawca wszedł do otwartego domu i ukradł biżuterię o wartości 2 tysięcy złotych. Do kolejnego przestępstwa doszło 6 marca br. wtedy to włamywacz uszkodził drzwi wejściowe do innego mieszkania i ukradł biżuterię o wartości 15 tysięcy złotych.

Śledczy, którzy zajęli się sprawą przyjęli kilka wersji zdarzenia. Sprawdzali i analizowali każdą informację. 9 marca ustalili i zatrzymali włamywacza. Okazał się nim 58-latek z Ostrowa Wielkopolskiego.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 58-latkowi zarzutów kradzieży i kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Agitacja w szkole?
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
2
0
Napisz co o tym sądziszx