OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Fuszerka w centrum przesiadkowym. Woda leje się do środka

Fuszerka w centrum przesiadkowym. Woda leje się do środka

Centrum przesiadkowe zostało otwarte rok temu. Od kilku tygodni po opadach deszczu, woda przesiąka do środka budynku. Pomiędzy krzesłami tworzy się kałuża, którą musi pracownik sukcesywnie usuwać.

+

Ta sytuacja trwa od kilku tygodni. I nadal nic z tym nie zrobiono. Na kolejne dni zapowiadane są opady deszczu.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wyjeżdżali spod baru. Volkswagen urwał przód ich auta (ZDJĘCIA)
49 komentarzy
49
0
Napisz co o tym sądziszx
×