OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

18-latka i inni zatrzymani z narkotykami

Ostrowscy policjanci zatrzymali kolejne osoby, przy których ujawniono narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli substancje, które policyjny tester zidentyfikował jako marihuanę, amfetaminę i ekstazę. Za popełnione przestępstwa zatrzymani odpowiedzą przed sądem.

+

Policjanci podczas codziennej pracy wciąż spotykają się z sytuacją, że legitymowane przez nich w różnych sytuacjach osoby, pomimo zagrożenia karą, posiadają przy sobie różnego rodzaju narkotyki. Ostrowscy policjanci, zatrzymali na terenie naszego miasta i powiatu osoby, które posiadały przy sobie substancje narkotyczne. Podczas wykonywanych czynności legitymowania w stosunku do tych osób, policjanci ujawnili narkotyki w postaci marihuany, amfetaminy i ekstazy.

Zatrzymany został 23-latek z województwa łódzkiego. Mężczyzna w kieszeniach spodni „ukrył” 20 tabletek ekstazy i 10 zawiniątek z amfetaminą. Natomiast 21-latek posiadał przy sobie 6 woreczków foliowych z marihuaną, oryginalnie zapakowane perfumy i elektryczną szczoteczkę do zębów. Okazało się, że perfumy i szczoteczkę ostrowianin ukradł w jednej z drogerii na terenie miasta. Zatrzymana została też 18-latka z Ostrowa Wielkopolskiego przy której policjanci ujawnili woreczek z zawartością marihuany. 18-letni mieszkaniec Gniezna odpowie za posiadanie amfetaminy. Jego o rok starszy kolega posiadał przy sobie amfetaminę, marihuanę i kilka sztuk tabletek ekstazy. Tabletki ekstazy posiadał również 22-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa posiadania narkotyków. Za popełnione czyny grozi im kara do 3 lat więzienia.

Przypominamy, że narkotyki i dopalacze są substancjami niebezpiecznymi dla zdrowia, w szczególności ludzi młodych, są środkami uzależniającymi, a posiadanie jakiejkolwiek ich ilości jest zabronione i zagrożone karą.

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
26
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x